אחרי הקפה: קולנוע בעשרה שקלים - ליום אחד

ביום חמישי פותחות רשתות הקולנוע בישראל מסורת שנתית של "יום קולנוע" במחיר נמוך

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

יוזמה חדשה של רשתות הקולנוע בישראל, הנקראת "יום הקולנוע - Movie Time", תתקיים ביום חמישי הקרוב ותזמין את הקהל הרחב לצפות בבתי קולנוע ברחבי הארץ בסרטים במחיר מיוחד של עשרה שקלים בלבד (ו-14 שקלים לסרט בתלת־ממד). בכוונת הרשתות לקיים מעתה את "יום הקולנוע" מדי שנה.

יוזמה כזאת מתקיימת זה כמה שנים במדינות שונות בעולם. בישראל ישתתפו בה כ-40 בתי קולנוע החברים בהתאחדות ענף הקולנוע, ובין היתר רשתות "סינמה סיטי", "יס פלנאט", "רב חן", "לב", "גלובוס" ו"גלובוס מקס". בהודעה לתקשורת שפירסמו היום רשתות בתי הקולנוע, מצוין כי בחמש השנים האחרונות (2013-2008) חלה עלייה של יותר מ-50% בצפייה בסרטים בבתי הקולנוע בישראל.

"אולם קולנוע ברשת "יס פלנט". "לעודד את הציבור לבקר בבתי הקולנוע וליהנות מחוויית צפייה

"הקהל הישראלי אוהב קולנוע והדבר מתבטא בעלייה מגמתית במכירת הכרטיסים. עבור הצופה ישנה משמעות דרמטית לנושא 'החוויה הקולנועית'. זו הזדמנות טובה לענף הקולנוע להודות, להצדיע ולשתף את הקהל בהצלחה", מסר דני כפרי, מנכ"ל התאחדות ענף הקולנוע בישראל. "בשנים האחרונות נפתחו בהשקעות של מאות מיליוני שקלים מרכזי בילוי המשלבים בתוכם את בתי הקולנוע מהמפוארים בעולם. אני בטוח כי 'יום הקולנוע' יעודד את הציבור לבקר בבתי הקולנוע וליהנות מחוויית צפייה ברמה הגבוהה ביותר".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ