הסרט "שש פעמים" יוקרן בכנסת

זה הסרט הישראלי הראשון שיוקרן בפני מליאת הכנסת. אל ההקרנה יוזמנו חברי וחברות כנסת ועובדי הכנסת, במטרה להעלות לסדר היום את הדיון בגבול המטושטש בכל הנוגע למונחים הסכמה, קורבנות וניצול

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

הסרט "שש פעמים" של יונתן גורפינקל ורונה סגל יוקרן בכנסת במקביל להקרנתו בקולנוע. את ההקרנה יזמה חברת הכנסת מרב מיכאלי ובשיתוף ח"כ דוד צור, יו"ר ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות. הסרט, שהופק בהשקעת קשת וקרן הקולנוע הישראלי, נכתב בהשראת אירועים אמיתיים ולאחר תחקיר מעמיק של חמש שנים. מובא בו סיפורה של גילי, נערה המנסה להתברג בכל דרך אפשרית אל חבורה סגורה של בני נוער, ומנוצלת מינית. הסרט נוגע בגבול האפור של מיניות, מתירנות, לחץ חברתי וחוויית ההתבגרות אצל בני הנוער בישראל בגילאי 17-15.

הקרנתו של "שש פעמים", סרט הביכורים של הבמאי יונתן גורפינקל והתסריטאית רונה סגל, שכבר נצפה על ידי 16 אלף צופים מאז עלה לאקרנים לפני שבועיים, בכנסת, היא תקדים. זה הסרט הישראלי הראשון שיוקרן בפני מליאת הכנסת. ההקרנה תתקיים בשבוע הבא ב-24 בדצמבר באודיטוריום הכנסת בשעה 13:30.

אל ההקרנה יוזמנו חברי וחברות כנסת ועובדי הכנסת, במטרה להעלות לסדר היום את הדיון בגבול המטושטש בכל הנוגע למונחים הסכמה, קורבנות וניצול. בתום ההקרנה יתקיים דיון שכותרתו – "כך נראית הסכמה של בת 15", בהובלתה ובהנחייתה של ח"כ מיכאלי ובהשתתפות ח"כ צור ויוצרי הסרט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ