קייט בלאנשט ומתיו מקונוהי - הזוכים הגדולים בפרסי איגוד השחקנים

זוכי גלובוס הזהב לשחקן ולשחקנית הטובים, מקונוהי ובלאנשט, זכו בפרסים אלה גם בטקס גילדת השחקנים של המסך והטלוויזיה בהוליווד, שהתקיים אתמול בלוס אנג'לס. עוד זוכים: מייקל דאגלאס, הלן מירן, ג'וליה לואי דרייפוס ובריאן קרנסטון

שני ליטמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שני ליטמן

עונת הפרסים בהוליווד נמשכת: הלילה חולקו באולם שרין בלוס אנג'לס פרסי איגוד שחקני המסך והטלוויזיה של הוליווד, ה-SAG, מה שעשוי לכאורה לתרום לסיכוייהם לזכות גם באוסקר הנכסף. הסרט "חלום אמריקאי", המועמד לאוסקר, זכה בפרס לכלל צוות השחקנים שלו, לאחר שכבר זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בפרסי גלובוס הזהב בשבוע שעבר.

קייט בלנשט, שזכתה אף היא בגלובוס הזהב ומועמדת לאוסקר, זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר על תפקידה כיסמין בסרט "יסמין הכחולה" וכך גם מתיו מקונוהי, שזכה בפרס הסאג לשחקן הטוב ביותר על תפקידו כרון וודרוף בסרט "מועדון הלקוחות של דאלאס".

קייט בלנשטצילום: Matt Sayles/Invision/AP

בפרס על הופעה יוצאת דופן לשחקנית בתפקיד משנה זכתה לופיטה ניונגו, על תפקידה כפטסי בסרט "12 שנים של עבדות". בפרס על הופעה יוצאת דופן לשחקן בתפקיד משנה זכה ג'ארד לטו על תפקידו כראיון בסרט "מועדון הלקוחות של דאלאס".

בפרס על הופעה יוצאת דופן כשחקנית בסדרה קומית זכתה ג'וליה לואי דרייפוס, על תפקידה כסגנית הנשיא סלינה מאייר ב"ויפ". הפרס לשחקן בסדרה קומית ניתן לטיי בארל, על תפקידו כפיל דנפי בסדרה "משפחה מודרנית". הסדרה "משפחה מודרנית" גם זכתה בפרס לצוות השחקנים הכולל של סדרה קומית.

מתיו מקונוהיצילום: Frank Micelotta/Invision/AP

בפרס על הופעה בסרט טלוויזיה או מיני סדרה זכתה הלן מירן, על תפקידה כלינדה קנדי באדן בסרט "פיל ספקטור". בפרס לשחקן בסרט טלוויזיה או מיני סדרה זכה מייקל דאגלאס על תפקידו כליברצ'ה בסרט "חיי עם ליברצ'ה".

בפרס השחקנית הראשית בסדרה דרמטית זכתה מגי סמית על תפקידה כוויולט בסדרה "דאונטון אבי". בפרס השחקן הראשי בסדרה דרמטית זכה בריאן קרנסטון על תפקידו כוולטר וייט בסדרה "שובר שורות", וצוות השחקנים כולו זכה בפרס לצוות שחקנים שלם של סדרה דרמטית.

צוות הפעלולנים של הסדרה "משחקי הכס" זכה בפרס על עבודתו, וכך גם צוות הפעלולנים של הסרט "השורד האחרון".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ