נחשפו יומניו של פיליפ סימור הופמן

חלק מהמשפטים מתחילים באופן ברור אך נהפכים לשרבוט חסר משמעות. מכך הסיקו הקוראים כי הדברים נכתבו בעת שהופמן היה מסומם

שני ליטמן
שני ליטמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

החגיגה על קברו של פיליפ סימור הופמן נמשכת – אתרי חדשות אמריקאים מפרסמים היום פרטים מתוך יומנים אישיים של הופמן, שמת בשבוע שעבר ממנת יתר של הירואין. ביומניו מתאר הופמן את מאבקו העיקש בהתמכרות לסמים, וכותב כי הוא חש רדוף על ידי שדים. הוא ניסה להתגבר על משיכתו לסמים באמצעות מפגשים של "נרקומנים אנונימיים".

כתב ידו של הופמן קשה לקריאה, מדווחים אלה שהצליחו לראות במו עיניהם את כתביו האישיים של השחקן, וחלק מהמשפטים מתחילים באופן ברור אך נהפכים לשרבוט חסר משמעות. מכך הסיקו הקוראים כי הדברים נכתבו בעת שהופמן היה מסומם.

פיליפ סימור הופמן. כתב יד לא מובןצילום: VICTORIA WILL/INVISION/AP

הופמן, בן 46, שזכה באוסקר על משחקו בסרט "קפוטה", נמצא מת בדירתו בווסט וילג' בניו יורק ב-2 בפברואר, כשמזרק תקוע בזרועו. המשטרה מצאה בדירה שני יומנים קטנים. "קשה לקרוא אותם, זה מעין זרם תודעה", אמר לרשת NBC מומחה משטרתי. הופמן בילה עשרה ימים במרכז גמילה בשנת 2013, לאחר שהחל להשתמש שוב בסמים, אחרי שנים שבהן הצליח להישאר נקי. בדירה שבה נמצאה גופתו מצאו השוטרים כמה עשרות שקיות הירואין, חלקן מלאות וחלקן ריקות. לאחר מותו נודע כי הופמן חווה משבר אישי בתקופה האחרונה, לאחר שהוא ובת זוגו מימי אודונל, אם שלושת ילדיו, החליטו להיפרד.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ