הסדר בין דוד שושן, כוכב "צ'ארלי וחצי", לחברת הפרסום

דוד שושן, שגילם את הילד מיקו ב"צ'ארלי וחצי", תבע את חברת הפרסום על שימוש בקטע מהסרט אתו בפרסומת ל"מקדונלדס"

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

הושג הסדר בין דוד שושן, שגילם את הילד מיקו בסרט "צ'ארלי וחצי", לחברת הפרסום "יהושע TBWA", שהשתמשו בקטע הסרט אתו לפרסומת לרשת המזון "מקדונלדס". מהמשרד נמסר כי "הגיעו להסדר המוסכם על שני הצדדים וכתוצאה מכך דוד שושן ימשוך את תביעתו מבית המשפט בימים הקרובים".

ממשרד עורך הדין רועי שעיה, המייצג את שושן, אישרו את דבר ההסדר. "אנחנו מאוד מרוצים. אך במסגרת ההסכם, שלפיו הוסרה התביעה הן נגד משרד הפרסום ונגד רשת 'מקדונלדס', אנו שומרים על דיסקרטיות בכל הנוגעים לפרטיה", אמר עו"ד שעיה.

מתוך "צ'ארלי וחצי". לסיים את הפרשה מחוץ לכותלי בית המשפט

התביעה שהוגשה בשבוע שעבר לבית משפט השלום בתל אביב על השימוש שנעשה בדמותו בפרסומת, שבינתיים הורדה משידור, היתה על סך 450 אלף שקל. התביעה היתה בגין הפרת זכויות יוצרים, קניין רוחני, הפרת חוק הפרטיות, גזל, עשיית עושר ולא במשפט וגניבת עין.

לפני חודש, כאשר גם במאי הסרט "צ'ארלי וחצי", בועז דוידזון, זעם על השימוש בסרט מבלי לשאול אותו כלל, דרש השחקן שושן 50 אלף שקל מ"מקדונלדס" וממשרד הפרסום, "כדי לסיים את הפרשה מחוץ לכותלי בית המשפט", הסביר עורך הדין. "עצם זה שהפסיקו לשדר את הפרסומת, וזה מצוין בכתב התביעה, מלמד שידעו כי היה זה לא בסדר מצדם. הם הרוויחו הרבה מהסרט. לא ייתכן שבן אדם לא יקבל שקל מפרסומת שמראה את פניו כל עשר דקות".

רותה קופפר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ