סרט ההמשך ל"אהבה בשחקים": טום קרוז נגד טייסים רובוטיים

לדברי ג'רי ברוקהיימר, שהפיק את הסרט שיצא לאקרנים ב-1986, עולם התעופה של "אהבה בשחקים 2" יהיה מעודכן בהתאם למציאות הנוכחית

שני ליטמן
שני ליטמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שני ליטמן
שני ליטמן

מפיק הסרט "אהבה בשחקים", ג'רי ברוקהיימר, סיפק היום פרטים נוספים לגבי סרט ההמשך המתוכנן, "אהבה בשחקים 2", או בשמו הלועזי הידוע יותר, "טופ גאן". בסרט ההמשך המתוכנן צפוי טום קרוז, שיגלם שוב את התפקיד הראשי, להתמודד עם מטוסים זעירים המונחים על ידי טייסים רובוטיים.

לדברי ברוקהיימר, שהפיק את הסרט שיצא לאקרנים ב-1986, עולם התעופה של "אהבה בשחקים 2" יהיה מעודכן בהתאם למציאות הנוכחית, וקרוז יגלם בו טייס מהסוג הישן הנאבק להוכיח שהאדם תמיד ינצח את המכונה. "השאלה הבסיסית היא כזאת: האם הטייסים האנושיים נהפכו מיותרים בגלל פיתוחם של המטוסים הזעירים ללא טייס? קרוז עומד להוכיח שהם אינם מיותרים, שהם כאן כדי להישאר", אמר ברוקהיימר לאתר "הפינגטון פוסט".

למרות שחלפו 28 שנים מאז יצא הסרט הראשון לאקרנים, ולמרות מותו של הבמאי טוני סקוט באוגוסט 2012, ברוקהיימר טען שסרט ההמשך הוא אפשרות ריאלית מאוד. "אנחנו מנסים כבר 30 שנה לעשות את הסרט הזה, ואני חושב שאנחנו מתקרבים מאוד", אמר ברוקהיימר. ברוקהיימר סיפר שכבר פעמיים היו ניסיונות לפתח את הפרויקט של סרט ההמשך, פעם אחת היה זה ניסיון שלו ושל המפיק השותף דון סימפסון, ובפעם השנייה היה זה קרוז עצמו שניסה להרים את הפרויקט. למרות ששתי הפעמים לא צלחו, הוא משוכנע שהפעם זה יקרה.

קרוז עצמו אמר ביום ראשון שסרט ההמשך של "אהבה בשחקים" נמצא בשלבים מעשיים של פיתוח. בסרט הראשון גילם קרוז את דמותו של פיט "מווריק" מיטשל, טייס מוכשר העובר הכשרה בבסיס של יחידת עילית בסן דייגו. טוני סקוט עצמו התייחס לפרויקט של סרט ההמשך ב-2010, אך אז טען שהסרט יתרכז במטוסים ללא טייס, וקרוז אמור היה לגלם בו תפקיד משני בלבד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ