נירית אנדרמן

סיגורני ויבר תחזור להופיע בשלושת סרטי ההמשך המתוכננים ל"אווטאר", וזאת למרות מותה של הדמות שגילמה בסופו של הסרט הראשון בסדרה; כך הודיע הבמאי ג'יימס קמרון. לפי "הוליווד ריפורטר", הבמאי זוכה האוסקר הבהיר כי בשלושת סרטי ההמשך תגלם ויבר דמות חדשה. בכך היא מצטרפת לשחקנים סם וורתינגטון, זואי סאלדאנה וסטיבן לאנג, שכבר פורסם שיופיעו אף הם בסרטי ההמשך.

"לסיגורני ולי יש היסטוריה ארוכה של יצירה משותפת, שהחלה עוד ב–1986, כשעבדנו על 'שובו של הנוסע השמיני'. אנחנו חברי טובים ותמיד עבדנו טוב יחד, כך שזה מרגיש נכון שהיא חוזרת לסרטי ההמשך של 'אווטאר'", מסר קמרון בהצהרה שפירסם. "הדמות שגילמה של גרייס אוגוסטין, כידוע למעריצים, מתה בסרט הראשון, כך שבסרטים הבאים היא תשחק דמות אחרת, שתהיה במובנים רבים מאתגרת יותר. שנינו כבר מצפים לאתגר היצירתי הזה שיהיה הפרק החדש בשיתוף הפעולה היצירתי הממושך שלנו".

ויבר ב"אווטאר". השיתוף נמשך

שלושת סרטי ההמשך של "אווטאר" יצולמו יחד, והצילומים צפויים להתחיל עוד השנה. הראשון בהם מתוכנן לצאת לבתי הקולנוע בדצמבר 2016, השני — שנה אחריו, והשלישי — בשנה שלאחר מכן. את שלושת הסרטים יפיקו קמרון וג'ון לנדאו, שהפיקו יחד את "אווטאר" הראשון, שעדיין ניצב בראש רשימת הסרטים המכניסים ביותר אי פעם (הסרט הכניס 2.78 מיליארד דולר ברחבי העולם).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ