סרטים בדיבוב רוסי יוקרנו בישראל

כך החליטה חברת הפצת הסרטים גלובוס מקס. החל בשבוע הבא יוקרן עותק מדובב לרוסית של הסרט "רובוטריקים 4"

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

לאחר פיילוט שנערך בארץ בשבועות האחרונים, יחל בשבוע הבא באופן רשמי בהפצת סרטים בדיבוב רוסי לבתי קולנוע בישראל. כך נמסר היום (חמישי) מחברת הפצת הסרטים גלובוס מקס. בהודעה שפירסמו צוין כי בין הסרטים שלהם שיופצו גם עותקים מדובבים לרוסית יהיו שוברי הקופות של אולפני וורנר, פרמאונט ויוניברסל. במסגרת זו יופץ החל בשבוע הבא עותק מדובב לרוסית של הסרט "רובוטריקים 4".

"המהלך בא להעניק מענה למאות אלפי דוברי רוסית מבין יוצאי ברית המועצות לשעבר, אשר הדירו רגליהם מבתי הקולנוע בישראל בשל פערי השפה והתרבות, וכעת יוכלו ליהנות גם הם מחוויית הקולנוע בשפת אמם", נמסר מגלובוס מקס. העותקים המדובבים שיוקרנו כאן הם עותקים שהאולפנים ההוליוודיים הגדולים נוהגים לדובב באופן קבוע לרוסית, לצורך הקרנתם ברוסיה ובחבר המדינות. חברת KinoRai שהקים טל ארנון, חתמה בסיוע גלובוס מקס, על הסכמים בלעדיים להקרנת סרטים הוליוודיים חדשים בדיבוב לרוסית בישראל.

עותק של הסרט "רובוטריקים 4" יוקרן בישראל בדיבוב לרוסית כבר בסוף השבוע הבא, במקביל ליציאתו של הסרט לבתי הקולנוע בגרסתו המקורית. העותקים המדובבים לא יוקרנו בעלות רגילה, אלא במחיר של 58 שקל לחבילה של סרט עם כיבוד ושתייה לפני ההקרנה, ו–65 שקל לסרט תלת מימד עם אותה תוספת של כיבוד ושתייה.

"רובוטריקים 4": באמצעות רישום הנכס בהולנד, הוקטן המס ששילמה החברהצילום: AP

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ