סרטים חדשים, 10.7

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

כוכב הקופים – השחר

סרט נוסף בסדרת הסרטים המצליחה. הפעם האומה המתפתחת של הקופים שעברו מוטציה גנטית, בהנהגתו של סיזר, מאוימת על ידי קבוצה של בני אדם ששרדו את הווירוס הקטלני שהתפרץ לפני עשור. נדמה כי ההבנות השבריריות בין שתי הקבוצות עומדות לפני קריסה, ולפני מלחמה שתכריע מי יהיה המין שישלוט בכדור הארץ. ביים: מאט ריבס.

Dawn of the Planet of the Apes. ארה"ב 2014, 130 דקות

ככה זה עובד

קומדיה רומנטית חדשה בבימויו של רוב ריינר ("מיזרי", "כשהארי פגש את סאלי"). סוחר נדל"ן אנטיפת ואגואיסט (מייקל דגלאס) מופתע לגלות באחד הימים את בנו האבוד עומד בפתח ביתו ומוסר לידיו את הנכדה שהוא מעולם לא ידע על קיומה. במצוקתו, הוא מחליט להפקיד את הנכדה בידיה של שכנה אדיבה במיוחד (דיאן קיטון).

And So It Goes. ארה"ב 2014, 94 דקות

פנים לאהבה

כמה שנים לאחר מותו של בעלה, נתקלת ניקי (אנט בנינג) בגבר שנראה בדיוק כמוהו (אד האריס), ומרגישה שמצאה מחדש את אהבת חייה. עוד משחק רובין ויליאמס. ביים: ארי פוסן.

The Face of Love. ארה"ב 2013, 92 דקות

בחזרה לארץ עוץ

סרט אנימציה העוקב אחר סיפורה של דורותי החוזרת לקנזס ומגלה את ההרס והחורבן שהותיר שם הטורנדו אשר סחף אותה לארץ עוץ. אך כשנודע לה כי חבריה – הדחליל, איש הפח והאריה – נעלמו, היא חוזרת לעוץ כדי לחפש אחריהם. ביימו: ויל פין ודן סנט פייר.

Legends of Oz: Dorothy's Return. ארה"ב־הודו 2013, 88 דקות

להציל את אקו

סרט מדע בדיוני לכל המשפחה. לאחר שחבורת ילדים מתחילה לקבל הודעות מוזרות בטלפונים הניידים שלהם, הם מגלים כי חייזר קטן שננטש בכדור הארץ זקוק לעזרתם, ונרתמים לסייע לו לחזור לביתו. ביים: דייב גרין.

Earth to Echo. ארה"ב 2014, 89 דקות

תגובות