סנדרה בולוק בראש רשימת השחקניות המכניסות ביותר

להערכת העיתון "פורבס", הכנסותיה של בולוק הסתכמו בשנה החולפת ב51 מיליון דולר. אחריה ברשימה ג'ניפר לורנס, ג'ניפר אניסטון, גווינת פלטרו, אנג'לינה ג'ולי וקמרון דיאז

נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נירית אנדרמן

סנדרה בולוק היא השחקנית בעלת ההכנסות הגבוהות ביותר בין יוני 2013 ליוני 2014 — כך קובע העיתון הכלכלי "פורבס". הכנסותיה של השחקנית ההוליוודית הגיעו בתקופה זו ל–51 מיליון דולר. למרות הסכום המרשים, ב"פורבס" מזכירים כי שחקניות עדיין מכניסות הרבה פחות משחקנים גברים בהוליווד. סך ההכנסות של עשר השחקניות המכניסות ביותר השנה היה 226 מיליון דולר, לעומת 419 מיליון שהכניסו עשרת השחקנים הגברים שניצבים בצמרת הרשימה המקבילה, ובראשה רוברט דאוני ג'וניור.

במקום השני ברשימת השחקניות המכניסות ניצבת ג'ניפר לורנס. על הסרט הראשון בסדרת "משחקי הרעב" היא הכניסה פחות ממיליון דולר, אבל ההצלחה האדירה של סרטי הסדרה מאפשרת לה לדרוש עכשיו סכומים גבוהים בהרבה. לפי הערכת "פורבס", הכנסותיה של לורנס בתקופה הנסקרת היו 34 מיליון דולר.

ג'ניפר אניסטון ניצבת במקום השלישי ברשימה, עם 31 מיליון דולר. ב"פורבס" מסבירים שלאחרונה היא מעדיפה לככב בקומדיות בעלות תקציב נמוך יחסית (כמו "אנחנו המילרים"), אך מסכימה לוותר על חלק משכרה בתמורה לחלק מהרווחים. נראה שהאסטרטגיה הזאת הוכיחה את עצמה בעבורה. למקום הרביעי ברשימה הגיעה גווינת פלטרו עם 19 מיליון דולר, בעיקר בזכות "איירון מן 3", ובמקום החמישי ניצבות שתי שחקניות: אנג'לינה ג'ולי (שעמדה בראש הרשימה בשנה שעברה) וקמרון דיאז, שכל אחת מהן הכניסה כ–18 מיליון דולר בשנה החולפת. כל ההערכות של "פורבס" בנוגע לסכומים שמכניסות השחקניות מבוססות על שיחות עם סוכנים, מפיקים , עורכי דין ובכירים בתעשיית הקולנוע.

סנדרה בולוקצילום: AP

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ