עומר דרור יגלם את מייק ברנט בסרט על חייו

הסרט, "מייק" יצולם ב–2015 ויביים אותו איתן פוקס שאמר: "אנו מנסים להבין את נפשו העדינה והסבוכהשל מייק ברנט שהביאה אותו להתאבד בגיל צעיר".

נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נירית אנדרמן

השחקן הצעיר עומר דרור, כוכב סדרות הנעורים "גאליס" ו"אליפים", יגלם את דמותו של מייק ברנט בסרטו החדש של איתן פוקס, "מייק". הסרט, שיעקוב אחר קורות חייו של הזמר הישראלי שכבש בשנות השבעים בסערה את צרפת ואירופה, והתאבד בגיל 27, יצולם בשנה הבאה בישראל, צרפת ושווייץ.

פוקס בחר בדרור, המוכר גם כדוגמן הבית של חברת "קסטרו", לאחר אודישנים של כחצי שנה. "יש לנו מספר חודשים להתכונן לתפקיד ואנחנו עובדים במרץ רב", מסר פוקס. "אנו רואים יחד כל פיסת סרט שניתן למצוא על מייק: תכניות טלוויזיה שלו בצרפת, הופעות וראיונות שהעניק בארץ ובעולם. אנחנו לומדים אותו, את האופן שבו הוא דיבר ושר ואת שפת הגוף שלו. ובעיקר מדברים עליו ומנסים להבין את נפשו העדינה והסבוכה שהביאה אותו להתאבד בגיל צעיר".

את התסריט כתבו שירי ארצי ואיתן פוקס בשיתוף אחיו של ברנט, צבי ברנד, ובסרט ישולבו גם קטעי ארכיון. השירים שיושמעו בסרט יהיו ההקלטות המקוריות של ברנט. את הסרט מפיק אלן גולדמן הצרפתי ("החיים בוורוד", סיפורה של אדית פיאף), והמפיקים הישראליים של הסרט הם משה וליאון אדרי, רונן בן טל וגל אוחובסקי. הצילומים מתוכננים לאביב 2015.

עומר דרורצילום: מרכוס דומינגו סנצ

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ