סרטים חדשים 21 באוגוסט

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

הרחק מהיעדרו

סרטה החדש של קרן ידעיה ("אור", "כלת הים") שהוקרן בבכורה עולמית בפסטיבל קאן. הסרט מבוסס על ספרה באותו שם של שז, ומביא את סיפורם של אשה צעירה (מעיין תורג'מן) המנהלת מערכת יחסים אכזרית, אלימה ומעוותת עם אביה (צחי גראד). הם גרים יחד באותה דירה, מנהלים חיי אישות, ומתנהלים כבני זוג לכל דבר. הפיקו מרק ומיכאל רוזנבאום, ג'רום בליטרך, עמנואל אגרנה ומיכאל אקלט, בתמיכת קרן יהושע רבינוביץ'.

ישראל־צרפת־גרמניה 2014, 94 דקות

לוסי

סרטו החדש של לוק בסון ("ניקיטה", "לאון") הוא מותחן שבמרכזו סטודנטית אמריקאית (סקרלט ג'והנסון) המתגוררת בטייוואן ונקלעת בעל כורחה לעסקה אפלה. תקלה בלתי צפויה בעסקה מאפשרת לה להיהפך ללוחמת חסרת רחמים. לצדה של ג'והנסון משחק מורגן פרימן.

Lucy, צרפת 2014, 89 דקות

אם אשאר

צעירה נכנסת לתרדמת בעקבות תאונת דרכים. בזמן שהיא חווה חויה חוץ גופנית היא צריכה להחליט אם היא רוצה להתעורר ולחיות חיים שיהיו שונים מאוד מכל מה שדימיינה עד לאותו רגע. ביים: אר ג'יי קאטלר.

If I Stay, ארה"ב 2014, 106 דקות

עיר החטאים: עלמה להרוג

סרט המשך ל"עיר החטאים" מ-2005, המבוסס גם הוא על הרומנים הגרפיים של פרנק מילר. הסרט החדש מחבר שניים מסיפוריו של מילר בתוספת עלילות חדשות ובו התושבים הקשוחים של עיר החטאים נפגשים עם כמה מהתושבים המושמצים ביותר שלה. ביימו: פרנק מילר ורוברט רודריגז.

Sin City: A Dame to Kill For, ארה"ב 2014, 102 דקות

כימיה טובה

רוקח בעל חיים אפורים בעיירה קטנה בארצות הברית פוגש בצעירה יפהפייה שלמרבה ההפתעה מגלה בו עניין. כאשר מתפתח ביניהם רומן, הוא שוקל לנצל את כישורי הרוקחות שלו כדי לחסל את בעלה של אהובתו. ביימו: דייוויד פוסאמנטייר וג'ף מור.

Better Living Through Chemistry, ארה"ב־בריטניה 2014, 91 דקות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ