הבמאי בריאן סינגר נחקר בחשד לתקיפה מינית של צעיר בן 20

הידיעה על החקירה נמסרה לאתר "באזפיד" ממשטרת ניו יורק. סנגורו של הבמאי טען שלא היו דברים מעולם ואיים בתביעה נגד האתר

נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נירית אנדרמן

משטרת ניו יורק חוקרת את הבמאי ההוליוודי בריאן סינגר בחשד שתקף מינית בשנה שעברה צעיר בשנות ה–20 שלו; כך מסר בסוף השבוע דובר מטעם משטרת ניו יורק לאתר חדשות המדיה "באזפיד".

סינגר, בן 48, יהודי אמריקאי והומו מוצהר, ביים בעיקר סרטי אקשן, מדע בדיוני וגיבורי על. בין היתר הוא חתום על שלושה מסרטי הסדרה "אקס מן" וכן על הסרט "סופרמן חוזר". הפירסום על אודות החקירה החדשה של סינגר מגיע זמן לא רב לאחר ביטולן של שתי תביעות קודמות נגדו שבהן הואשם בניצול מיני של נערים. ואולם עורך דינו של סינגר ציין בתגובה שהעביר לאתר כי "משטרת ניו יורק לא יצרה קשר עם מרשי או עם נציג כלשהו מטעמו בנוגע לחקירה שכביכול מתנהלת נגדו. מרשי לא היה מעורב בהתנהגות פלילית או לא הולמת עם אדם כלשהו בניו יורק או מחוצה לה". עורך הדין ציין כי המידע שעומד בבסיס החקירה הזאת כוזב, והאשים את האתר "באזפיד" כי הוא מנהל צייד מכשפות נגד הבמאי בגלל היותו הומו. לדברי "באזפיד" הוא גם איים להגיש נגד האתר תביעת נזיקין של עשרות מיליוני דולרים אם הידיעה תפורסם.

לעומת זאת באתר ציינו שממשטרת ניו יורק נמסר כי שתלונה רשמית הוגשה נגד סינגר על תקיפה מינית. התלונה הוגשה במאי האחרון ונמצאת כעת בחקירה.

צילום: REUTERS

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ