נירית אנדרמן

תמונות עירום של השחקנית זוכת האוסקר ג'ניפר לורנס ("משחקי הרעב", "אופטימיות היא שם המשחק") מסתובבות בשעות האחרונות ברשת האינטרנט, כחלק ממה שמסתמן כפרשת האקינג רחבה לחשבונות פרטיים של ידוענים אמריקאים שונים. כך דיווח הבוקר האתר TMZ.

התמונות שמתיימרות להראות את לורנס בעירום צולמו במקומות שונים, בין היתר בחדרי הלבשה. בחלקן המצולמת היא שצילמה את עצמה ואילו אחרות נראות כאילו מישהו אחר צילם אותן. בחלקן היא מופיעה בבגדי ים ובאחרות בעירום מלא.

ג'ניפר לורנסצילום: AP

נציגים מטעמה של לורנס אישרו כי זו אכן היא שמופיעה בתמונות. "זוהי פגיעה מזעזעת בפרטיות. יצרנו כבר קשר עם הרשויות בעניין, ותביעה תוגש נגד כל מי שיעלה את התמונות הגנובות של ג'ניפר לורנס", אמרו נציגיה לאתר TMZ.

לצד התמונות הללו עלו לאינטרנט ביממה האחרונה גם תמונות עירום של ידוענים נוספים כביכול, וביניהם קייט אפטון, קירסטן דאנסט, הופ סולו ותרזה פאלמר.

ככל הנראה מדובר בפריצה מכוונת לחשבונות iCloud של הסלבריטאים, שאיפשרה להאקרים גישה לטלפונים הניידים של המפורסמים ולתמונות הקיימות בהם.

"זה כל כך מוזר וקשה, שאנשים גוזלים ממך את הפרטיות שלך", כתבה לורנס הלילה בחשבון הטוויטר שלה. "אבל זה המחיר (שנאלצים לשלם) על קריירה מצליחה", הוסיפה. "האם רק מפני שאני 'מפורסמת', לא יכולים להיות לי גם חיים פרטיים? אני באמת לא מבינה את זה, זה מסובך מדי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ