נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

לוויה בצהריים

סרטו של אדם סנדרסון ("זוהי סדום") המבוסס על ספרו של ישעיהו קורן. הסרט מתרחש בשנות ה–50 ועוקב אחר הגר, אשה צעירה המתגוררת בכפר יחד עם בעלה. היא נחשבת לעוף מוזר, מבודדת מבחינה חברתית ולא מעורה בחיי הקהילה, וגם יחסיה עם בן זוגה מרוחקים ונטולי אינטימיות. היא מוצאת עניין בשיטוט בין חורבות של כפר נטוש ועוקבת שם אחר חייל צעיר ויפה תואר. באחד הימים, כאשר בנה של השכנה נותר תחת השגחתה, היא חושפת לפניו את עולמה הנסתר. בתפקיד הראשי מופיעה הילה וידור, בתפקיד שזיכה אותה בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל חיפה 2013. עוד משחקים יובל ינאי, מירב גרובר, אדריאנו חאובל. הפיקו אילון רצ'קובסקי, יוסי עוזרד, גיא יקואל ויוחנן קרדו, בתמיכת קרן הקולנוע הישראלי.

ישראל 2013, 82 דקות

שבויה

סרטו החדש של הבמאי הקנדי אטום אגויאן שהוקרן בבכורה בתחרות הרשמית של פסטיבל קאן. העלילה: שמונה שנים לאחר היעלמותה של ילדה, ולאחר שהחיפושים אחריה נפסקו, מתעורר חשד שהיא עדיין נמצאת בין החיים, והוריה יחד עם המשטרה יוצאים למסע נגד הזמן במטרה לפצח את חידת היעלמותה.

The Captive. קנדה 2014, 112 דקות

היעלמותה של אלנור ריגבי

סרט שמתבונן על מערכת יחסים בין בני זוג, ונוצר למעשה בשלוש גרסאות: האחת מנקודת המבט שלה, השני מנקודת המבט שלו, והשלישי מנקודת מבט משולבת. הסרט שיוקרן בישראל הוא הגרסה השלישית , המשולבת. העלילה עוקבת אחר זוג ניו יורקי נשוי (ג'סיקה צ'סטיין וג'יימס מק'אבוי) שאחרי שנים של זוגיות מאושרת הקשר ביניהם מתחיל להידרדר. פתאום הם מתקשים להבין זה את זו, מרגישים רחוקים זו מזה ונאבקים לשקם את הזוגיות שלהם תוך חשש שהמשימה הזאת כבר אינה אפשרית. ביים: נד בנסון.

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them. ארה"ב 2014, 123 דקות

גאווה

קומדיה בריטית המתרחשת בקיץ 1984, בתקופה שבה מרגרט תאצ'ר עמדה בראש הממשלה הבריטית ונאלצה להתמודד עם השביתה הממושכת של איגוד הכורים בממלכה. עלילת הסרט עוקבת אחר קבוצה של פעילים צעירים בקהילה ההומו־לסבית שמחליטים להתייצב לימינם של הכורים השובתים, אך נתקלים בתגובות שמרניות ומבוהלות. ביים: מתיו וורצ'וס.

Pride. בריטניה 2014, 120 דקות

6 גיבורים

סרט אנימציה חדש של אולפני דיסני המבוסס על רומן גרפי של חברת מארוול קומיקס. העלילה עוקבת אחר גאון טכנולוגי צעיר שיחד עם הרובוט שלו — רובוט גדול ממדים אך אינפנטילי — מוצא עצמו ניצב מול השתלשלות אירועים המאיימת להרוס את עירם. השניים מחליטים לשלב כוחות עם צוות חסר מוטיבציה של לוחמי פשע בתחילת דרכם ולצאת להציל את העיר. ביימו: דון הול וכריס ויליאמס.

Big Hero 6. ארה"ב 2014, 102 דקות

איך להיפטר מהבוס 2

המשך לקומדיה מ–2011 שסיפרה על שלושה עובדים המבקשים לקדם את הקריירה שלהם באמצעות התנכלות נקמנית המופנית כלפי מעסיקיהם. הפעם מואסים השלושה בצייתנות, מחליטים להקים עסק משלהם ולהפוך לבוסים של עצמם, אך נופלים קורבן למשקיע ערמומי המותיר אותם חסרי כל. כנקמה, הם מחליטים לחטוף את בנו ולדרוש כופר תמורת שחרורו. ג'ייסון בייטמן, צ'רלי דיי וג'ייסון סודייקיס. ביים: שון אנדרס.

Horrible Bosses 2. ארה"ב 2014, 108 דקות

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ