"תקופת מבחן" זכה בפרס הסרט התיעודי הטוב מטעם פורום היוצרים הדוקומנטריים

בין הזוכים הנוספים בפרסים מטעם הפורום: הסרטים "כופר נפש" ו"היה שלום פטר שוורץ" והסדרה "תיקים מהסנגוריה"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

הסרט "תקופת מבחן" של הבמאית והצלמת אביגיל שפרבר זכה הערב (שלישי) בפרס פורום היוצרים הדוקומנטריים לסרט התעודה הטוב ביותר באורך מלא. בפרס הסרט התיעודי זכה "כופר נפש" של הבמאית קרן שעיו ובפרס סרט הביכורים זכה "היה שלום פטר שוורץ".

הפרסים הוענקו בטקס של פורום היוצרים הדוקומנטריים ליוצריהם של סרטי תעודה ותוכניות תעודה בקטגוריות שונות. "תקופת מבחן" זכה לפני כחצי שנה בפרס הראשון בפסטיבל דוקאביב ו"כופר נפש" זכה בפרס התחקיר בפסטיבל.

מתוך "תקופת מבחן"צילום: אביגיל שפרבר

עוד זוכים בטקס הערב הם הסדרה "תיקים מהסניגוריה" של הבמאי מויש גולדברג, ששודרה בערוץ יס דוקו (שבו שודרו גם "תקופת מבחן" ו"כופר נפש") והסרט "כוכבי לכת — ארבע וריאציות על ניתוק" של אוהד מילשטיין, שזכה בפרס בקטגוריה תעודה חופשית. בפרס לסרט הסטודנטים זכה "ירושלמים לא יודעים לשחות" של רותם להמן ובפרס לכתבה תיעודית זכתה "שבעת מדורי הגיהנום של הדיור הציבורי", כתבה שדורון צברי לתוכנית התחקירים החברתית "המערכת" בערוץ 2.

פרסים נוספים בקטגוריות הטכניות חולקו לצילום ("תקופת מבחן"), עריכה ("קולות מהבודקה" ו"תקופת מבחן"), תחקיר ("לא תשקוט הארץ"), מוזיקה מקורית ("כביש 90" ו"קולות מהבודקה") ועיצוב פסקול ("הנסיך הירוק"). בפרס למפעל חיים זכה מפיק הטלוויזיה והקולנוע מיכה שגריר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ