כולם מנסים להבין מה קרה לפנים של אומה תורמן

השחקנית בת ה-44 הופיעה בפרמיירה של הסדרה "The Slap" כששערה משוך לאחור ופניה נפוחים מהרגיל. על פי דעת מומחים, מדובר כנראה בניתוח להוצאת שקיות מתחת לעיניים, הזרקה של בוטוקוס לעור וטיפול בפילינג כימיקלי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אומה תורמן במראה החדש

השחקנית האמריקאית אומה תורמן נהפכה לנושא שיחה באינטרנט אחרי שהגיעה שלשום לפרמיירה של סדרה חדשה בכיכובה כשהיא נראית שונה מהרגיל, כנראה אחרי ניתוח פנים קוסמטי. "מה עשתה אומה תורמן לפנים שלה?" זעקו כותרות באתרי האינטרנט אחרי שהשחקנית בת ה-44 הופיעה בפרמיירה של "The Slap" כשהיא מאופרת באופן מאופק ומינימליסטי, שערה משוך לאחור ופניה נפוחים מהרגיל.

הצהובון "דיילי מייל" מיהר להתייעץ עם מומחים שטענו שמדובר כנראה בניתוח להוצאת שקיות מתחת לעיניים, הזרקה של בוטוקוס לעור וטיפול בפילינג כימיקלי שנעשה סמוך להופעתה, ואתרי אינטרנט אחרים בחנו את מבנה הפנים המרובע המזוהה אתה ואת השינוי שעשתה.

תורמן מגיעה לפרסי במבי בברלין, נובמבר 2014צילום: אי־פי

ההתעסקות בפניהן של שחקניות וסלבריטאיות אחרות הגיעה לשיא השנה אחרי שהשחקנית רנה זלווגר התייצבה באוקטובר האחרון לטקס פרסי הנשים בהוליווד של מגזין "Elle" ונראתה שונה מהרגיל. היא הפריכה אז את השמועות על ניתוחים ואמרה, "אני חיה חיים שונים, שמחים והרבה יותר מספקים עכשיו, ואני שמחה שאולי זה גם ניכר בפנים שלי... אנשים לא מכירים אותי בשנות ה-40 שלי. אנשים לא מכירים אותי כאשה בריאה. אולי אני נראית שונה. מי לא נראה שונה כשהוא מזדקן?! הא. אני אולי שונה, אבל מאושרת".

ניכר כי שחקניות שעברו את גיל ה-40 זוכות לביקורות נוקבות ברשתות החברתיות. במיוחד כששתי השחקניות נעדרו מהמסך במשך שנים ארוכות (הסרט הגדול האחרון שבו שיחקה תורמן היה "פרסי ג'קסון והאולימפיים" ב-2010, ולאחרונה שיחקה בתפקיד קטן ב"נימפומנית"), והופיעו בציבור אחרי תקופה ארוכה שלא נראו כלל.

אומה תורמן במראה החדשצילום: אי־פי

ההתעסקות האובססיבית בפניהן של שחקניות בגיל כזה הובילה גם לביקורות כנגד האפליה כלפי שחקניות בנות 40 ומעלה, שלכודות במעגל קסמים. המראה הטבעי אינו מאפשר להן להשתלב בתעשיית הקולנוע כי הן "'זקנות" מדי, אבל כאשר הן עוברות ניתוחים כדי להיראות צעירות יותר, הן חשופות לביקורת נוקבת.

אומה תורמן במראה החדשצילום: אי־אף־פי

"נשים בנות 40 ומשהו כבר לא יכולות להיראות במסיבה בהוליווד בלי שהעולם יבדוק את הפנים שלהן ויחפש חיתוכים או קווים?" שאל אתר האינטרנט "Health", "אשה כמוה נדפקת מכל הכיוונים: או שהיא זקנה מדי או שהיא מחביאה את זה שהיא זקנה מדי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ