התסריט של "צ'ומפי" הוא הזוכה בתחרות הפיצ'ינג של הפסטיבל לסרטי ילדים ונוער

התסריט מאת מוטי אבירם ואלון גור אריה מספר על כלב הלברדור של אלה בת התשע, שנעשה עצוב כאשר נתקל בתמונה של הוריו, הכלבים שמהם הופרד כשהיה גור. הוא מקבל הזדמנות לפגוש את הוריו הכלבים באמצעות קופסת פלאים שמגשימה חלומות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

"צ'ומפי", רעיון לתסריט מאת מוטי אבירם ואלון גור אריה, הוא הזוכה בתחרות הפיצ'ינג של הפסטיבל הבינלאומי לסרטי ילדים ונוער בתל אביב. הצעתם של גור אריה ואבירם זכתה ביום שישי במענק בסך 25 אלף שקל וגברה על חמש הצעות אחרות שהשתתפו בתחרות, כולן הצעות לסרטי ילדים ונוער ישראליים באורך מלא.

הרעיון לתסריט "צ'ומפי" מספר על כלב הלברדור של אלה בת התשע, שנעשה עצוב כאשר נתקל בתמונה של הוריו, הכלבים שמהם הופרד כשהיה גור. הוא מקבל הזדמנות לפגוש את הוריו הכלבים באמצעות קופסת פלאים שמגשימה חלומות ובעזרת שרשרת של אירועים מופלאים.

טקס קבלת הפרסצילום: איציק בירן

היוצרים שזכו בצל"שים בתחרות הם דן וולמן שכתב רעיון לתסריט "ילדי המלין" בעקבות מעשיית החלילן מהמלין, ובן בכר ורועי בית לוי שכתבו רעיון לתסריט בשם "המגדל" בהשראת ספרה של לאה גולדברג "דירה להשכיר". עוד השתתפו בתחרות ישראל (פוצ'ו) ויסלר, נאוה סמל, דנה שץ ובן בכר ורועי בית הלוי.

חבר השופטים שבחר את הזוכים הורכב ממנכ"ל קרן הקולנוע הישראלי כתרי שחורי, נציגת איגוד התסריטאים אסתי נמדר תמאם וכן דייוויד שיינמן (בריטניה), קלאודיה לנדסברגר (הולנד) וקטרינה רשקה ופייט הלמר (גרמניה).

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ