ג'ורג' קלוני ואשתו אמאל מגייסים כספים לקמפיין של הילרי קלינטון

בני הזוג אירחו שני אירועים בהשתתפותה של מזכירת המדינה לשעבר, שאורחיהם נדרשו לקנות כרטיסים במחירים גבוהים במיוחד

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'ורג' קלוני ואשתו אמאל
נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

הכוכב ההוליוודי ג'ורג' קלוני ואשתו אמאל התגייסו בסוף השבוע כדי לסייע לקמפיין של הילרי קלינטון, הנאבקת על המועמדות הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית. בני הזוג קלוני אירחו שני אירועים בהשתתפותה של מזכירת המדינה לשעבר – הראשון ביום שישי בסן פרנסיסקו, והשני בשבת בלוס אנג'לס – שאורחיהם נדרשו לקנות כרטיסים במחירים גבוהים במיוחד. לפי הערכות, הסכום שגויס בשני האירועים הללו הוא של כ–15 מיליון דולר – סכום זהה לזה שגייס קלוני באירוע דומה לפני כמה שנים למען הקמפיין של ברק אובאמה.

אנשי המטה של קלינטון אמנם שמרו בסוד את הפרטים לגבי שני האירועים הללו, אבל באתר "דדליין הוליווד" פירסמו בסוף השבוע כי בכל אחד מהם השתתפו כמאה אורחים. כן פורסם כי הזמנות לאירועים הללו נשלחו לכל ראשי האולפנים ההוליוודיים ולבכירים נוספים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה, וכי עלות כרטיס הכניסה היקר ביותר לאירוע ההתרמה שהתרחש בסן פרנסיסקו היתה 353,400 דולר. מחיר זה הקנה לתורם המאושר את הזכות ליהנות מארוחת ערב חגיגית כאשר הוא יושב בשולחן הראשי, לצדם של הגברת קלינטון ובני הזוג קלוני.

בלוס אנג'לס לעומת זאת נדרשו האורחים לתרום סכום של 100 אלף דולר "בלבד" לקרן הקמפיין של קלינטון כדי לזכות בחוויה המלאה שהאירוע הזה סיפק. סכום זה הקנה לכל זוג אורחים את הזכות להיקרא "מארחים שותפים באירוע", אפשרות להשתתף בקבלת פנים בהשתתפותם של קלינטון ובני הזוג קלוני וכמובן מקומות נבחרים ליד שולחן ארוחת הערב החגיגית. בין האורחים ששלחו יד לכיס כדי לזכות בחוויה הזאת היו ראש אולפני האנימציה דרימוורקס ג'פרי קצנברג ואשתו, הבמאי והמפיק סטיבן ספילברג ורעייתו, וכן איש העסקים הישראלי־אמריקאי חיים סבן ואשתו.

מי שבחרו לרכוש את הכרטיס הזול ביותר לארוחת הערב החגיגית, לפי "דדליין הוליווד", בסך 33,400 לאדם, לא זכו ליהנות מאבק הכוכבים שפיזרו סביבם קלינטון ובני הזוג קלוני בזמן הארוחה, אבל נהנו מהזכות להתייצב לצדה של המתמודדת הדמוקרטית כדי לזכות בתצלום משותף עמה.

כמה מבכירי הוליווד שלא הסתפקו באירוע הזה, ורצו לקבל טעימה נוספת, אישית יותר, ממזכירת המדינה לשעבר, הצטרפו למפגש פרטי שערך בביתו אתמול, כמה שעות לפני ארוחת הערב החגיגית, ג'פרי קצנברג. לפי "דדליין הוליווד" הוא ואשתו מרילין הזמינו למפגש האינטימי הזה בין היתר את הבמאי והמפיק ג'ורג' לוקאס ("מלמחת הכוכבים", "אינדיאנה ג'ונס") ואשתו ואת הבמאי והמפיק ג'יימס קמרון ("טיטאניק", "אוואטר") ואשתו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ