"מוצאים את דורי" שבר את שיא הפתיחה של סרט מצויר בארה"ב

סרט ההמשך של "מוצאים את נמו" הכניס 136.2 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון שלו בארצות הברית ושבר את שיא הפתיחה של "שרק 3" מ–2007 — 121 מיליון דולר

איתמר זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"מוצאים את דורי"
איתמר זהר

הסרט "מוצאים את דורי" הכניס בסוף השבוע הראשון שלו בארצות הברית 136.2 מיליון דולר. הוא שבר את שיא הפתיחה של סרט מצויר — 121 מיליון דולר — שהיה שייך ל"שרק 3" מ–2007.

"מוצאים את דורי", של אולפני פיקסאר־דיסני, הוא סרט ההמשך של "מוצאים את נמו", שיצא ב–2003 והפתיחה שלו בארצות הברית היתה צנועה בהרבה — 70 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון שלו. במרכז העלילה של הסרט החדש ניצבת דורי, דגה שהולכת לאיבוד וחבריה נדרשים להחזיר אותה הביתה. את הקולות מדבבים בין השאר אלן דג'נרס ודיאן קיטון.

ברשימת עשרת הסרטים המצוירים עם הפתיחה הטובה ביותר בארצות הברית נמנים בין השאר "מיניונים" מ–2015 עם 115 מיליון דולר, "צעצוע של סיפור 3" מ–2010 עם 110 מיליון דולר ו"שרק 2" עם 108 מיליון דולר. "זוטופיה", שיצא במארס השנה, ממוקם שמיני ברשימה, עם 75 מיליון דולר. הסרט, שרשם את הפתיחה הטובה ביותר בארצות הברית לסרט מצויר של דיסני, ממוקם בראש רשימת הסרטים המצוירים עם הפתיחה הטובה ביותר ברחבי העולם, עם הכנסות בסך 233 מיליון דולר. מאז יצא הוא גרף מיליארד דולר ברחבי העולם.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ