אנג'לינה ג'ולי הגישה תביעת גירושים מבראד פיט

לפי אתר הרכילות TMZ, ג'ולי ביקשה משמורת פיזית על ששת ילדיהם המשותפים. השניים הכירו על סט הקומדיה "מר וגברת סמית" ונישאו לפני כשנתיים

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי
"הארץ"

אנג'לינה ג'ולי הגישה תביעת גירושים מבראד פיט, כך פרסם היום (שלישי) אתר הרכילות TMZ. זוג שחקני הקולנוע החל הליך גירושים, וכבר ניסח את המסמכים הנדרשים. הזוגיות של השניים החלה ב–2004, ולפני כשנתיים התחתנו. הם הורים לשישה ילדים, חצי מהם מאומצים — שני בנים מווייטנאם ומקמבודיה, ובת אחת אתיופית.

ג'ולי הגישה בקשה למשמורת פיזית על ששת ילדיהם, וביקשה לאפשר לפיט זכויות ביקור ומשמורת משפטית בלבד. תאריך הגירושים שרשום במסמכים הוא 15 בספטמבר. לפי TMZ, אחת הסיבות לגירושים היא טענה ל"בעיית זעם" מצד פיט, שעלולה להוות סכנה לילדים.

הזוג המפורסם הכיר על הסט של הקומדיה "מר וגברת סמית", ושיחק יחד גם בסרט "ליד הים" ב–2015. את האחרון ביימה ג'ולי ופיט הפיק, ולמרות שעסק בבעיות בזוגיות הכחישה ג'ולי כי מדובר בשיקוף הנישואים של השניים.

"מדובר בזוג מושלם, לפחות כפי שהוא משתקף במדיה", כתבה צפי סער על ג'ולי ופיט ב–2013. "כל כך מושלם, וכל כך משתקף במדיה, עד שאיננו יכולים לדעת כמובן אם יש שחר לכל המצג הזה שאנו רואים. אבל אין ספק שיש לו נוכחות חזקה מאוד בתרבות הפופולרית העכשווית. הם יפהפיים, הם הורים מסורים, הם שחקנים מוכשרים, הם כוכבים, הם גם מפיקים חלק מסרטיהם וגם פעילים למען זכויות אדם ברחבי העולם. אפילו צ'אק נוריס ויאיר לפיד מתגמדים לידם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ