שטיסל פינת הוליווד: שירה האס עושה את אמריקה

השחקנית הישראלית חוגגת תפקיד הוליוודי ראשון לצד מועמדת לאוסקר, עם טריילר שמוכיח שהיא לא באה לבירת הסרטים על תקן גופה. גאווה ישראלית 

איתן לשם, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שירה האס, "פרינסס"
איתן לשם, עכבר העיר

יש שני מסלולים להצלחה ישראלית בהוליווד. האחת - הדרך המהירה - מכוכבנות או דוגמנות היישר אל תהום הנשייה של גילום גופות בפרק בעונה התשיעית של סדרה עלומה. השנייה - הארוכה - היא דרך הכישרון, תפקיד אחרי תפקיד ופסגה אחרי פסגה. בדרך הראשונה נותרו הרבה גופות בצד הדרך וחוץ מגל גדות (כולנו עבדים לרגלייך) אף אחד לא באמת הצליח ללכת בה. את הדרך השנייה עושה בימים האלה השחקנית הישראלית שירה האס.

» "מנצ'סטר ליד הים": פלא קולנועי אמיתי
» המועמדים המסתמנים לאוסקר
» קארה דלווין עושה "האלמנט החמישי"
» "המפגש" - פסגת המד"ב
» עלייתו ועלייתו של טום הארדי
» מדור סרטים עכבר העיר
» האבולוציה של סרטי החייזרים
» למה השתלטו הסרטים "האמיתיים" על המסך?

האס בת 21, מוכרת לנו מתפקידה ב"שטיסל" הדרמה הדוסית שסחפה כל חילוני שנקרה בדרכה, חוגגת תפקיד הוליוודי ראשון ומרגש. בסרט "אשת שומר גן החיות" היא מככבת לצד המעומדת לאוסקר ג'סיקה צ'סטיין ("בין כוכבים"), ומגלמת נערה יהודייה שמוצאת מקלט מהנאצים אצל, ניחשתם נכון - אשת שומר גן החיות. הסרט מתרחש בפולין של שיא מלחמת העולם השנייה, ומציג סיפור אמיתי מצמרר על חסידת אומות עולם שמסכנת את חייה כדי להציל את דמותה של האס ועוד רבים אחרים.

הסרט עתיד לצאת ב-31 במרץ 2017, שנה שאמורה להיות מרגשת במיוחד עבור השחקנית הישראלית כשגם סרט ישראלי חדש בכיכובה ("הגוף זוכר") עתיד לצאת בשנה הבאה. כל ישראלי שמצליח במגרש של הגדולים הוא סיבה לגאווה, בוודאי כשמדובר בתפקיד משמעותי ראשון בסרט במשקל כבד.

"אשת שומר גן החיות" - טריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ