ג'ייק ג'ילנהול וריאן ריינולדס מגיעים למאדים

הצצה ראשונה לסרט החדש שבוחן לא רק אם יש חיים בחלל, אלא גם האם אנחנו בכלל מוכנים למפגש איתם?

איתן לשם, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יצורים ליליים
איתן לשם, עכבר העיר

הקונספט של חיים בחלל בכלל, ובמאדים בפרט, מהפנט את הקהל והיוצרים כבר כמעט מאה שנה. החל מאנשים שנשבעים שנחטפו על ידי חוצונים שתקפו אותם מינית, דרך עדויות ותיקים חסויים על "אזור 51" המסתורי ועד אינסוף סרטים בנושא כמו "אי.טי", "גברים בשחור" ו"מפגשים מהסוג השלישי". איפשהו במהלך הדרך הסרטים הפכו מפנטזיות חמודות למותחנים קודרים (ותודה ל"נוסע השמיני"), ורק ההמתנה הבלתי נגמרת לחברים מכוכבים אחרים עדיין נמשכת.

» המועמדים המסתמנים לאוסקר» עלייתו ועלייתו של טום הארדי»יום הולדת למתיו מקונוהי» מדור סרטים עכבר העיר» "לעבור את הקיר": ברידג'יט ג'ונס ינטל

"סימן חיים" (Life) הוא סרט חדש בכיכובם של ג'ק ג'ילנהול וריאן ריינולדס, שחוזר לעסוק באחד הנושאים המרתקים ביותר. צוות בתחנת חלל קרובה למאדים חוקר את הכוכב האדום ונתקל בצורת חיים ביולוגית. לצד ההתרגשות מהמפגש הראשון עם חיים תבוניים, מתעוררות שאלות מוסריות ופילוספיות לגבי שליטה של האדם במינים אחרים. מלבד שני שחקנים מצוינים ועלילה חכמה, נראה שהסרט מתמודד עם שאלת החיים בחוץ דרך שאלות על החיים בפנים (בכדור הארץ) ומציע זווית חדשה ומרעננת על אותו מפגש שיקרה במהרה בימינו.

לפני החיים שם, צריך לדאוג לחיים כאן. "סימן חיים" - טריילר:

הסרט עתיד לצאת ב-11 במאי 2017 ואם זה יותר מדי רחוק בשבילכם, אז בינתיים תוכלו ליהנות מעוד סרט מפגש ייחודי בשם הפשוט - "המפגש", בכיכבום של איימי אדמס ופורסט וויטאקר. וביניתיים, אם מישהו שומע אותנו שם בחוץ,  אז "פנינו לשלום" כן?

לדמיין את הפגישה הראשונה. "המפגש" - טריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ