עכבר העיר

"גט", סרטם החדש של האחים שלומי ורונית אלקבץ, נמכר להפצה לחברת "מיוזיק בוקס" האמריקאית, ויוקרן ב-225 בתי קולנוע בארצות הברית החל מינואר 2015. מיוזיק בוקס חברת הפיצה בארצות הברית בין היתר את "נערה עם קעקוע דרקון", "מר לזר", וכן סרטיו של הבמאי האיטלקי פאולו סורנטינו. החברה תשקיע 400,000 דולר בשיווק והפצת הסרט לקהל האמריקאי. הסרט "גט: משפטה של ויויאן אמסלם" חלק עם "פרינסס" את המקום הראשון בפסטיבל הקולנוע ירושלים, ומועמד ב- 12 קטגוריות בתחרות פרסי אופיר 2014, שיחולקו באשדוד ב-21 בספטמבר.

» פרסי אופיר: הכירו את המועמדיםהסרט, בכיכובם של רונית אלקבץ, מנשה נוי, ששון גבאי, זאב רווח, רובי שובל פורת, אוולין הגואל ושחקנים נוספים, הוקרן לראשונה בפסטיבל קאן האחרון, וזכה לשבחים מקיר לקיר על ידי מבקרי הקולנוע והצופים כאחד. העלילה מתרחשת כולה בחדר בית המשפט הרבני, שם נאבקת ויואן אמסלם על זכותה להתגרש מבעלה, שמסרב לתת לה גט.

» למה 2014 היא אחת השנים המוצלחות בתולדות הקולנוע הישראלי?סרטם החדש של האחים אלקבץ ("שבעה", "ולקחת לך אישה") הינו אחת הקופרודוקציות הגדולות שהופקו בארץ, בשיתוף עם צרפת וגרמניה, והוא נחשב לאחד מסרטי השנה המצופים בצרפת. בנוסף לארצות הברית, "גט" נמכר להפצה גם באוסטרליה, בריטניה, גרמניה, איטליה, ספרד, נורווגיה, דנמרק, שוודיה, יוון, צרפת, קולומביה, ברזיל, מקסיקו, הונגריה, פולין, קנדה, הולנד, בלגיה, לוקסמבורג ומדינות אמריקה הלטינית. הסרט צפוי לעלות על המסכים בישראל ב-18 בספטמבר, בהפצת בתי הקולנוע של רשת "לב".

מגשים חלום אמריקאי. "גט" – טריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ