חדש על המסך: העולם המצחיק של שמי זרחין

זאב רווח ואלי פיניש בסדנת כתיבה טבריאנית, רידלי סקוט מוריד את שרליז ת'רון לשכיבות סמיכה ב"פרומיתאוס", הפצעים של עיראק מתאחים לאט וסרט האוסקר האיטלקי מגיע לישראל

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

סדנת כתיבה עם זאב רווח: העולם מצחיק שש שנים וספר אחד אחרי "אביבה אהובתי", שמי זרחין חוזר עם סרט חדש. העולם מצחיק הוא סיפורן של כמה וכמה דמויות, כולן חברות בסדנת כתיבה בספריה הציבורית של טבריה ולכל אחת קו עלילה ייחודי: נסי הוא נער שמתעורר אחרי תשע שנות תרדמת ומגלה שהוא כבר לא בן 10 וירדנה (אסי לוי) היא סוכנת נסיעות המגלה שהיא בהריון למרות שלא שכבה עם אף אחד כבר שנים. גולן (אלי פיניש) הוא שדר רדיו שמנסה להקים מחדש את "הגשש החיוור" כדי להציל את אהובתו ממוות ומירון (דני שטג) מתמודד עם סוד גדול מהעבר שמאיים להציף את מה שכולם סביבו מנסים לשכוח. הקאסט הבלתי נגמר כולל בין היתר את אלי פיניש, אסי לוי, דני שטג, שייקה לוי, ישראל קטורזה, זאב רווח, שלומי קוריאט, רותם אבוהב, אלון נוימן, אבי גרייניק, דרור קרן, יוסי מרשק, יחזאל לזרוב, שרית וינו-אלעד, רותם זיסמן כהן, עירית קפלן... טוב, הבנתם את הנקודה. הסרט נבחר לנעול את פסטיבל קולנוע דרום.» העולם מצחיק - מועדי הקרנההעולם מצחיק - טריילר:

הנוסע התשיעי: פרומתיאוס במיתולוגיה היוונית, פרומתיאוס הוא "החושב מראש" - טיטאן שניחן בכוח לחזות את העתיד, וסירב להתייצב לצד אחיו הטיטאנים במלחמתם באלים האולימפיים. לאחר התבוסה במלחמה פרומתאוס סר למרותו של זאוס, ולבקשתו ברא מאדמה וממים יצור חדש, בצלמם ובדמותם של האלים: האדם.

שנות דור מאוחר יותר, רידלי סקוט (בלייד ראנר, "הנוסע השמיני"), מהבולטים שבבמאי המדע הבדיוני, מחזיר את פרומתאוס לקדמת המסך. במעין פריקוול לנוסע השמיני, הסרט מתמקד במשלחת חוקרים המגלה מפת כוכבים בין איורי האצטקים, המסופוטמים והמגדלנים, ויוצאת למסע על ספינת חלל בעקבות הרמזים שבמפה במטרה לגלות את מקור האנושות. בדרך לא דרך הם מגיעים לפינות האפלות והמסתוריות ביותר ביקום, ונלחמים עד זוב דם (או יותר נכון עד זוב שביבים), כדי להציל את עתידו של הגזע האנושי. מייקל פסבאנדר מגלם את האנדרואיד דיוויד-8 (מבית היוצר של תעשיות ווילנד, שהופיעו בנוסע השמיני), שרליז ת'רון תעשה שכיבות סמיכה בעירום, וגם גאי פירסאידריס אלבה ונומי ראפאס בפנים.  » פרומתיאוס - מועדי הקרנה

פרומתיאוס - הטריילר:

מאיטליה באהבה: טרה פרמה טרה פרמה הוא סרט איטלקי עטור פרסים, שנשלח ליצג את איטליה באוסקר 2012 וקטף את פרס חבר השופטים בתחרות הרשמית של פסטיבל ונציה 2011. הסרט מתרחש בליונסה, אי ציורי ליד סיציליה, שם חיה משפחת פוצי'לו. אבי המשפחה, ארנסטו בן ה-70, מסרב להכיר בזמנים המשתנים ובכך שהים לא יפרנס אותו לנצח. ילדיו פנו לחפש מזלם בתעשיית התיירות אך נכדו, פיליפו בן ה-20, נקרע בין הכוחות המנוגדים של אמו ג'ולייטה, דודו וסבו. כשבני המשפחה מסכימים לעזור לקבוצת מהגרים לא חוקיים מאפריקה, חייהם משתנים בגלל אישה צעירה בשם שרה, המוצאת מקלט בביתם.» טרה פרמה - מועדי הקרנהטרה פרמה - הטריילר:

לאחות פצעי מלחמה: ליבו של קונור לאחר מותו של אביו במלחמת עיראק הופך קונור (קלן לוץ), כוכב נבחרת הספורט והחתיך של התיכון, לנער מסוגר ואלים. אך כשהוא מוצא אהבה חדשה (אשלי גרין), קונור יוצא למסע אל נבכי הנשמה. בהדרגה הוא משיב לעצמו את התשוקה לספורט, ומגלה את הלוחם שהסתתר בתוכו כל הזמן.» ליבו של קונור - מועדי הקרנהליבו של קונור - הטריילר:

בקרוב: אדם סנדלר חוזר ב"זה הבן שלי"

במה שמסתמן כשובר הקופות האינפנטילי ביותר של הקיץ, אדם סנדלר מגלם את דמותו של פלייבוי מזדקן  - שיכור הולל שמעשן סמים ונרדם במועדוני חשפנות. כשמתגלה כשהוא חייב למס הכנסה סכומי עתק הוא מאתר את הבן שנטש בילדותו (אנדי סמברג) כדי שילווה לו כסף. בניסיון נואש להתחבר לילד עימו הוא עשה כמעט הכל לא נכון , סנדלר מעביר לבנו את הגרסא המופרעת של כל אסוציאציה שהביטוי "מסיבת רווקים" מעורר בכם. וכן, גם גורם לו לגלות מחדש את הילד הפנימי שבו. » זה הבן שלי - מועדי הקרנהזה הבן שלי - הטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ