חדש על המסך: הדיקטטור של אומה תורמן

סשה ברון כהן משליט בדיחות ביד רמה, אומה תורמן עוזרת לרוברט פטינסון, הלן מירן מסתירה סוד בעברה והצרפתים משתלטים על ניו יורק

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

המזון האורגני של גנרל אלדין: הדיקטטור הדיקטטור היא קומדיה פרועה בכיכובו של סשה ברון כהן. הפעם, הקומיקאי הבריטי-יהודי הופך לעריץ מזרח תיכוני, שדמותו שואבת השראה הן מהקאלסיקה של צ'ארלי צ'פלין "הדיקטטור הגדול" והן מהאוטוביוגרפיה של סאדאם חוסיין. העלילה עוקבת אחר מסעו של גנרל אלדין, השליט הבלתי מעורער של מדינת וואדייה לארצות הברית, במטרה למנוע מארצו לזכות בדמוקרטיה. כשהאמריקאים מגלחים את זקנו באישון הלילה הוא נתפס כאזרח מהשורה והולך לאיבוד ברחובות ניו יורק. בחורה צעירה (אנה פאריס) מחליטה לעזור לו ומעניקה לו עבודה בחנות למזון אורגני. בדרכו המיוחדת, ברון כהן מתאר את המפגש שלו עם המערב, עם מנהיגיו ועם חתיכותיו (מייגן פוקס ערומה במיטה, לדוגמא), ואת מעלליו האנטי-דמוקרטיים בעליל. כל זה מותח עד הקצה את גבולות ההומור הפרוע, הטעם הטוב והפוליטקלי-קורקט. ברון כהן חוזר, ועושה רושם שבגדול.» הדיקטטור - מועדי הקרנההדיקטטור - טריילר:

קרואסון בלינקולן סנטר: יומיים בניו יורק

יומיים בניו יורק הוא סרטה של השחקנית-תסריטאית-במאית הצרפתייה ז'ולי דלפי, המהווה המשך לסרטה "שני ימים בפריז". הפעם, אנו פוגשים גיבורת הסרט הקודם, הצלמת הצרפתייה מריון (דלפי), כשהיא מתגוררת בדירה שכורה בניו יורק עם שדרן רדיו העונה לשם מינגוס ועם ילדיהם ממערכות היחסים הקודמות. ההרמוניה בין השניים מופרת בשעה שאביה של מריון, אחותה הסקסית וגם האקס יוצא דופן של האחות מגיעים לביקור פתע. המהומה שמתעוררת מנערת את המשפחה משלוותה, ומדגישה ברוב חן את הבדלי התרבויות בין הצרפתים לאמריקאיים.» יומיים בניו יורק - מועדי הקרנהיומיים בניו יורק - הטריילר:

הגרון העמוק של רוברט פטינסון: בל אמי עלילת בל אמי מתרחשת בפריז של שנות ה-90 של המאה ה-19. היא מספרת את סיפורו של ג'ורג' דורי (רוברט פטינסון), איש עני שחוזר משלוש שנים של שירות צבאי באלג'יריה. לאחר שישה חודשי עבודה כפקיד פריזאי, מפגש עם חבר מהעבר, פורסטייר, מאפשר לו להתחיל קריירה כעיתונאי. מכתב המסקר אירועים קטנים וחדשות רכות, דורי מטפס בהדרגה לתפקיד העורך הראשי. את הצלחתו הוא חייב לאשתו של פורסטייר (אומה תורמן), שעוזרת לו לכתוב את המאמרים הראשונים שלו. מאוחר יותר, כשהוא מתחיל לכתוב מאמרים משפיעים, היא מוסיפה להם עוקץ ומשתמשת בקשריה בקרב הפוליטיקאים כדי לספק לו מידע מאחורי הקלעים. מכאן בונה לעצמו דורי רשת מתוחכמת של מאהבות, שהופכת אותו בסופו של דבר לאחד הגברים המצליחים ביותר בפריז.» בל אמי - מועדי הקרנה

בל אמי - הטריילר:מה מסתתר בעברה של הלן מירן? מאחורי הדלת מגדה היא סופרת הונגריה מצליחההמעסיקה את אמרנץ (הלן מירן), סוכנת בית שגרה בסמוך לה ולבעלה. אמרנץ אינה סוכנת בית רגילה והיא משנה את סדרי החיים של מגדה ובעלה החולה, עד שלעיתים לא ברור מי המעסיקה ומי העובדת. אף אחד לא יודע דבר על חייה הפרטיים של האישה המסתורית, ואף אחד מעולם לא הוזמן לעבור את סף דלתה. כשמקרה אחד חושף פרטים על מעברה של אמרנץ בתקופת מלחמת העולם השנייה ועל יחסיה עם שכניה היהודים, מגדה מתחילה לנסות לפענח את התנהגותה המוזרה של העוזרת. במהלך הסרט מאחורי הדלת שתי הנשים נקשרות במערכת יחסים קרובה אך מתוחה, שתעמוד למבחן פעמים רבות עד הסוף הבלתי נמנע.» מאחורי הדלת - מועדי הקרנהמאחורי הדלת - הטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ