עכבר העיר

עכשיו זה רשמי. אחרי שהבאנו לעולם את בשורת הבמבה, שקדי המרק וסמרטוטי הרצפה הסופגים בתבל, כעת ישראל אחראית גם לאישה הסקסית ביותר ביקום. הסיבה: בר רפאלי היא הזוכה בתחרות האישה הסקסית של השנה של מקסים מגזין הנחשב. המתפשטת הלאומית עקפה בסיבוב את אוליביה מון ומילה קוניס, שהגיעו למקומות השני והשלישי, והותירה מאחור גם את קייטי פרי, אוליביה וויילד, ג'ניפר לורנס ואמה סטון, שמאכלסות בגאון את העשירייה הפותחת.

לרגל המאורע ולכבוד סשן הצילומים החגיגי במגזין, שייצא למדפים בשבוע הבא, רפאלי עשתה את מה שהיא עושה הכי טוב: השילה בגדים והשתרעה פרקדן בתנוחה שלא משאירה הרבה מקום לדמיון.

בראיון שהעניקה אמש (שני) לאתר New York Fashion, רפאלי נשאלה אם נמאס לה מזה שכולם קוראים לה סקסית. "לא! בכלל לא, אתה צוחק עלי?", ענתה. "יש את השער פה, את ספורטס אילוסטרייטד ויש כותרות, אתה יודע, איפשהו. אני לא מתרגלת לזה אף פעם כי כשאני מתעוררת בבוקר אני לובשת ג'ינס באגי וטישרט, ואני מרגישה אפילו לא קרוב לסקסית. אז כשבאים אלי עם התארים האלה אני כאילו 'וואו, אפילו לא ידעתי שאני סקסית'. אתה יודע, אני שוכחת את זה. זו מחמאה מאוד גדולה, סוג של אלטר-אגו".    העיקר שכיסית את העין. רפאלי במקסים מגזין (תמונה מתוך Maxim, צילום מסך) אכן, בחירות קשות. 100 הסקסיות ב-100 שניות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ