שני מסאז'יסטים תובעים את ג'ון טרבולטה על הטרדה מינית

מעסה מגונה: שני גברים שנתנו שירותי מסאז' לג'ון טרבולטה טוענים שביצע בהם מעשים מגונים ואנס אחד מהם. עורך הדין של השחקן: "מדובר בקשקוש"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

שני מסאז'סטים שנתנו שירותי עיסוי לג'ון טרבולטה תובעים את השחקן על הטרדה מינית ואונס, ודורשים ממנו פיצויים בסך שני מיליון דולר לכל אחד. בכתב האישום, שהוגש ביום שישי לבית המשפט בקליפורניה, טוען המעסה הראשון, המכונה במסמכים ג'ון דו, כי טרבולטה הפך את המסאז' לסיוט כאשר ביקש מדו לגעת בניגוד לרצונו באיבריו המוצנעים של השחקן. לטענת דו, בפעם נוספת טרבולטה לקח אותו לחדר פרטי במלון בבוורלי הילס, ביצע בו מעשים מגונים ואנס אותו.המעסה השני, אנונימי גם הוא, מאשים את טרבולטה בהתנהגות בלתי נאותה בזמן שירותי מסאז' שהעניק לו באתר נופש באזור אטלנטה. שני התובעים מיוצגים על ידי אותו עורך דין – אוקורי אוקורוצ'ה מפסדינה, קליפורניה. בראיון לסוכנות הידיעות רויטרס, אוקורוצ'ה סיפר כי הגשת התביעה נדחתה שוב ושוב עקב ניסיונות להגיע לפשרה עם נציגיו של טרבולטה. מרטי סינגר, עורך הדין של ג'ון טרבולטה, מסר לעיתון "אנטרטיינמנט וויקלי" כי התביעה הראשון הינה "קשקוש", ובהצהרה לעיתון PEOPLE  אמר כי "הטענה של 'האנונימוס' השני מגוחכת בדיוק כמו זו של התובע הראשון. טרבולטה כלל לא שהה בלוס אנג'לס בזמן בו ג'ון דו טוען שנפגש איתו". בתגובה, מסר אוקורצ'ה ל-PEOPLE כי הוא אינו רוצה לחשוף את הקלפים בשלב זה, אך יש  לו "הרבה מאוד ראיות" התומכות בטענות של מרשיו.

טרבולטה, בן 58, היה מועמד פעמיים לאוסקר על הסרטים "שיגעון המוזיקה" ו"ספרות זולה". לאחרונה הצטלם השחקן לסרט Savages, שאמור להגיע לבתי הקולנוע בעוד כחודשיים. על אף שמועות חוזרות ונשנות על נטיותיו המיניות של טרבולטה, השחקן הכחיש זאת נמרצות ואף נשא לאישה את השחקנית קלי פרסטון.   

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ