איזה נשיקה תזכה בפרסי הקולנוע של MTV?

הנשיקה הרטובה של השנה? הקרב הקולנועי הטוב ביותר? ואיזה שחקן עבר את המטמורפוזה הכי מוצלחת? טקס פרסי הקולנוע של MTV ייערך עוד חודש, המועמדויות פורסמו כבר עכשיו

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

מארגני טקס פרסי הקולנוע של MTV, שייערך השנה ב-3 ביוני חשפו את המועמדויות לפרסים. במסגרת הטקס, שנערך השנה בפעם ה-21, מפיקים ומנהלים ב-MTV מחליטים על המועמדים ואילו הצופים משפיעים על בחירת המנצחים באמצעות הצבעות באתר הרשמי.  

בעוד בשלוש השנים האחרונות הוביל דמדומים את קטגוריית הסרט הטוב ביותר וכוכביו שלטו כמעט לחלוטין בקטוגריית השחקנים הטובים של השנה, הפעם מסתמן שינוי מרענן בקטגוריות הראשיות. את רשימת המועמדויות של השנה מובילים שוברי הקופות משחקי הרעב ומסיבת רווקות עם שמונה מועמדויות לכל אחד. שני הסרטים מתחרים על פרס הסרט הטוב ביותר של השנה לצד העזרה, "הארי פוטר ואוצרות המוות 2", "ודמדומים - שחר מפציע: חלק 1".

כוכבת הסרטים, ג'ניפר לורנס וקריסטן וויג, מתמודדות גם על פרס השחקנית הטובה ביותר. מולן טוענות לכתר אמה סטון ("טיפש, מטורף, מאוהב"), רוני מארה ("נערה עם קעקוע דרקון") ואמה ווטסון ("הארי פוטר ואוצרות המוות 2").» משחקי הרעב - כל הפרטים ומועדי הקרנה» דמדומים שחר מפציע 2 - הפרטים המלאים» 21 ג'אמפ סטריט - כל הפרטים ומועדי הקרנה» ראיון: פיטר ברג וריהאנה משחקים בצוללות

בגזרה הגברית ניצב כוכב "משחקי הרעב" ג'וש האצ'רסון, ולצידו צ'אנינג טאטום ("לא תשכח"), ראיין גוסלינג ("דרייב"), ג'וזף גורדון לוויט ("50\50") ודניאל רדקליף ("הארי פוטר ואוצרות המוות 2")

בניגוד לטקסים המעונבים יותר, טקס פרסי ה-MTV כוללים גם קטגוריות מקוריות כמו "המטמורפוזה הטובה ביותר" (ובין המועמדים בה נמצא ג'וני דפ ב-21 ג'אמפ סטריט שמתחרה עם מישל וויליאמס ב"השבוע שלי עם מרילין"), "הנשיקה הטובה ביותר" - בה ראיין גוסלינג ואמה סטון ב"טיפש מטורף מאוהב" מתחרים עם ג'ניפר לורנס וג'וש האצ'רסון ב"משחקי הרעב",  ו"הקרב הטוב ביותר" - צ'אנינג טאטום וג'ונה היל נגד כנופיית ילדים ב"21 ג'אמפ סטריט" מול טום קרוז ומייקל נייקוויסט ב"משימה בלתי אפשרית 4".התיכון מת מצחוק. 21 ג'אמפ סטריט:

למרות חשיפת המועמדויות, עדיין לא נחשף שמו של מי שינחה את טקס הפרסים. רשימת המנחים של האירוע בשנים שעברו, כוללת את ג'ייסון סודייקיס, ג'ימי פאלון, ג'סיקה אלבה וג'סטין טימברלייק.רשימת המועמדים המלאה:סרט השנה:"מסיבת רווקות""משחקי הרעב""הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2""העזרה""דמדומים 4 - שחר מפציע: חלק 1"השחקנית הטובה ביותר:אמה סטון, "טיפש מטורף מאוהב"אמה ווטסון, "הארי פוטר ואוצרות המוות 2"ג'ניפר לורנס, "משחקי הרעב"קריסטן וויג, "מסיבת רווקות"רוני מארה, "נערה עם קעקוע דרקון"

השחקן הטוב ביותר:צ'אנינג טאטום, "לא תשכח"דניאל רדקליף, "הארי פוטר ואוצרות המוות 2"ג'וזף גורדון לוויט, "50/50"ג'וש האצ'רסון, "משחקי הרעב"ראיין גוסלינג, "דרייב"

הפריצה הגדולה של השנה:אל פנינג, "סופר 8"מליסה מקראת'י, "מסיבת רווקות"ליאם המסוורת', "משחקי הרעב"רוני מארה, "נערה עם קעקוע דרקון"שיילין וודלי, "היורשים"

ההופעה הקומית הטובה ביותר:ג'ונה היל, "21 ג'אמפ סטריט"קריסטן וויג, "מסיבת רווקות"מליסה מקארת'י, "מסיבת רווקות"אוליבר סקופר, "פרויקט X"זאק גליפיאנקיס, "בדרך לחתונה עוצרים בבנגקוק"נבחרת הכוכבים הטובה ביותר:"21 ג'אמפ סטריט""מסיבת רווקות""הארי פוטר ואוצרות המוות 2""העזרה""משחקי הרעב"

המטמורפוזה הטובה ביותר:ג'וני דפ, "21 ג'אמפ סטריט"מישל וויליאמס, "השבוע שלי עם מרילין"רוני מארה, "נערה עם קעקוע דרקון"קולין פארל, "איך להיפטר מהוב"אליזבת' בנקס, "משחקי הרעב"הנשיקה הטובה ביותר:צ'אנינג טאטום ורייצ'ל מקאדמס, "לא תשכח"ג'ניפר לורנס וג'וש האצ'רסון, "משחקי הרעב"ראיין גוסלינג ואמה סטון, "טיפש מטורף מאוהב"רוברט פטינסון וקריסטן סטיוארט, "דמדומים 4 - שחר מפציע: חלק 1"רופרט גרינט ואמה ווטסון, "הארי פוטר ואוצרות המוות 2"

הקרב הטוב ביותר:ג'ניפר לורנס וג'וש האצ'רסון נגד אלכסנדר לודוויג, "משחקי הרעב"טום קרוז נגד מייקל נייקוויסט, "משימה בלתי אפשרית 4"דניאל רדקליף נגד רייף פיינס, "הארי פוטר ואוצרות המוות 2"טום הארדי נגד ג'ואל אדג'רטון, "לוחם"צ'אנינג טאטום וג'ונה היל נגד כנופיית ילדים, "21 ג'אמפ סטריט"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ