לימור לבנת מציגה: תחרות הסרטים הציוניים יוצאת לדרך

הזוכה בתחרות, אותו יזמה שרת התרבות, יהיה 40 אלף שקל. אברי גלעד, צופית גרנט וגיל סמסונוב יתפקדו כחבר שופטים והמטרה לדברי לבנת: "לאפשר לכל אחד ואחת מאתנו לבטא את הציונות מהזווית האישית שלו"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

אברי גלעד, צופית גרנט וגיל סמסונוב יתפקדו כחבר שופטים בתחרות סרטים חדשה אותה יוזמת שרת התרבות, לימור לבנת. תחרות הסרטים בנושא ציונות תתן במה לסרטים המבטאים את ערכי הציונות. את התחרות משיק משרד התרבות והספורט בשיתוף עם משרד ראש הממשלה לקראת יום העצמאות ה-64 למדינת ישראל. ערוץ יו-טיוב ייעודי יפתח לטובת העניין ויאפשר לציבור הרחב להעלות סרטים שיבטאו את הנרטיב הציוני. הסרט שיקבל את המקום הראשון יזכה בסכום מכובד של 40 אלף שקל.

"יום העצמאות ה-64 של מדינת ישראל הוא הזדמנות מצוינת לנער את האבק מעל המילה ציונות, שנחשבת אולי ארכאית ומיושנת ולצקת לתוכה תוכן עדכני, תוסס, יצירתי ואינטראקטיבי", מסרה שרת התרבות לימור לבנת והרחיבה בפטריוטיות כי "הציונות היא כל כך אמיתית ויש בה כל כך הרבה גאווה ואהבה למדינה היחידה שלנו, מדינת היהודים". לגבי המיזם הרחיבה השרה ואמרה. כי את "התחרות הזאת, אותה יזמתי, מאפשרת לכל אחד ואחת מאתנו לבטא את הציונות מהזווית האישית שלו. אני בטוחה שציונות יכולה גם להצטלם נהדר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ