חדש על המסך: כוכבת "מאמה מיה!" יוצאת למרדף

וגם: הגנבים של פולין מגיעים מהאוסקר לישראל, סרט האימה שהופך את הז'אנר וגלן קלוז בתחפושת גבר מתפתה לשלישיית אהבים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

אמנדה סייפריד שומרת אחותה: "אבודה"

במותחן אבודה, ג'יל פריש (אמנדה סייפריד) מגיעה ערב אחד לביתה ומגלה שאחותה מולי  - אלכוהוליסטית בגמילה - נחטפה. ג'יל, בעצמה ניצלה מניסיון חטיפה רק שנה קודם לכן, וכעת היא משוכנעת שאותו רוצח סדרתי שניסה להרוג אותה וקבר אותה ביער מנסה לפגוע באחותה. המשטרה ממאנת לעזור, אך  ג'יל שטוחה שאם לא תגיע לאחותה עד השקיעה, מולי תרצח.אחרי שפיזזה ב"מאמה מיה!", שיחקה ב"חוק וסדר" והפציעה ב"האוס", אמנדה סייפריד יוצאת למרדף מקפיא דם בנסיון לחשוף את החוטף ולהציל את האחות.» אבודה - מועדי הקרנהRotten Tomatoes מדרגים: 11%אבודה - הטריילר:

גנבים בביוב: "באפילה" לאחר שהתחרה נגד "הערת שוליים" ו"פרידה" בטקס האוסקר, באפילה מגיע לישראל. ב-1943 לבוב הפולנית היא עיר יפהפיה הנתונה תחת השלטון הנאצי חסר הרחמים. בתחתית שרשרת המזון של העיר הקורסת נמצא ליאופולד סוהא, גנב שרגיל להחביא את שללו בתעלות הביוב של העיר. אך יש בלבוב כאלה שמצבם גרוע אפילו יותר ממצבו של ליאופולד: היהודים. ליאופולד מסכים לעזור להחביא קבוצת יהודים מתחת לעיר, אך כשהלחץ לבגוד ביהודים גובר הוא ליאופולד יצטרך לעשות בחירה קשה - להציל את חייהם, או את חייו שלו.» באפילה - מועדי הקרנהבאפילה - הטריילר:מאיים על הז'אנר: "בקתת הפחד" כשחמישה חברים נוסעים לבקתה מבודדת ביער, דברים רעים מתחילים להתרחש. אם אתם חושבים שאתם מכירים את הסיפור הזה, חשבו שנית. מבית היוצר של הבמאים ג'וס ווידון ודרו גודארד מגיע בקתת הפחד, סרט אימה לא שגרתי שהופך את הז'אנר על פניו.» בקתת הפחד - מועדי הקרנהRotten Tomatoes מדרגים: 94%בקתת הפחד - הטריילר: בקרוב: משולש האהבים של גלן קלוז ב"אלברט נובס"

באילרנד של המאה ה-19 לא יכלה לעבוד, להיות עצמאית והכי גרוע - לבחור שלא להתחתן. לרשותה עמדה רק דרך אחת להתפרנס בכבוד - להיות גבר. אלברט נובס (גלן קלוז) הוא משרת מאופק בבית מלון אופנתי בדבלין, שאינו נוהג להתחבר עם אנשים. מזה שנים נראה כי הוא מסתיר סוד מזה, ורק כשמגיע למלון איש צוות נאה במיוחד מתעורר אצל אלברט החשק לצאת מעולם השקר בו היה כלוא כל חייו. בדרך, הוא מוצא עצמו במרכז משולש אהבים יוצא דופן וכעת עליו להחליט למי הוא מגלה את האמת ומה הוא עושה עם הכסף הרב שחסך לאורך השנים.» אלברט נובס - מועדי הקרנהRotten Tomatoes מדרגים: 53%

אלברט נובס - הטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ