חדש על המסך: יואן מקגרגור דג סלמון בתימן

יואן מקגרגור ואמילי בלאנט דגים ומתאהבים, גיא פירס נעול בחלל, אודרי טוטו מחפשת את הדרך אל האושר ואמנדה סייפריד במרדף מקפיא דם

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

ספורט לאומי החדש: "לדוג סלמון בתימן" לדוג סלמון בתימן הוא עיבוד לספרו המצליח של פול טורדיי. שייח' תימני הוגה פרויקט שנשמע הזוי: הקמת בריכות לצורך ספורט דיג הסלמון בתימן. ד"ר אלפרד ג`ונס הבריטי (יואן מקגרגור), הוא מדען אפרורי במשבר גיל העמידה עם אובססיה משעשעת לדגים שמנסה להתחבר ל"דור היו-טיוב" בעזרת צילומי תקריב שבהם דגים מנסים לאכול זה את זה. הוא טוען בתוקף שהפרויקט גובל בפיגור ובחוסר הבנה בסיסית של תכנון סביבתי, אך לרוע מזלו  יועצת התקשורת של ראש הממשלה הבריטי (קירסטין סקוט-תומאס) מחפשת נואשות אחר ספין ומתאהבת במה שהיא מכנה "סיפור חדשות חיובי מהמזרח התיכון". ג'ונס  מביא איתו 10,000 סלמונים למדינה המדברית, ומנסה לשכנע את הדגים לשחות. להפתעתו של ג'ונס, הוא מגלה בתימן את יכולותו להאמין בהפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי, ועל הדרך מתאהב באשת יחסי הציבור היפה אמילי בלאנט.» לדוג סלמון בתימן - מועדי הקרנהלדוג סלמון בתימן - הטריילר:

גיא פירס כלוא בחלל: "נעולים"

MS ONE הוא בית כלא ניסיוני בחלל, בו שמורים 500 הפושעים המסוכנים ביותר. האסירים מוחזקים בבית הסוהר במצב צבירה מיוחד: שינה מלאכותית. בתו של נשיא ארצות הברית, אמילי ורנוק (מגי גרייס), עומדת בראש משימה הומניטרית על סיפון התחנה, בדיוק כשפורץ במקום מרד אלים וחסר תקדים. אמילי והצוות של MS ONE  נלקחים כבני ערובה על ידי האסירים, הנשיא וורנוק מחליט לשלוח את הסוכן סנואו (גיא פירס) לתחנה על מנת להציל את אמילי בלבד בסרט נעולים.» נעולים - מועדי הקרנהנעולים - הטריילר:

על אהבה וצרות אחרות: "העדינות" שום דבר לא חסר לנטלי (אודרי טוטו) כדי להיות מאושרת. היא צעירה, יפה ומנהלת חיי זוגיות למופת. המוות הפתאומי של בעלה עומד לקטוע את חייה. במשך שנים היא תשקיע את עצמה בעבודתה, ותרחיק את עצמה מחיים רגשיים. אך יום אחד, מבלי שתבין בדיוק מדוע, היא מנשקת את אחד הקולגות שלה. מרכוס, גבר מאוד לא טיפוסי. מרגע זה מתחיל ואלס סנטימנטלי של זוג לא צפוי שיעורר תמיהה ואגרסיביות במקום עבודתם המשותף. בסופו של דבר נטלי ומרכוס יחליטו לברוח על מנת לחיות את סיפור אהבתם הגדול הרחק מכל הצרות. » העדינות - מועדי הקרנההעדינות - טריילר: 

 בקרוב: אמנדה סייפריד שומרת אחותה ב"אבודה"

במותחן אבודה, ג'יל פריש (אמנדה סייפריד) מגיעה ערב אחד לביתה ומגלה שאחותה מולי נחטפה. ג'יל, שבעצמה ניצלה מנסיון חטיפה רק שנתיים קודם לכן, משוכנעת שאותו רוצח סדרתי שניסה להרוג אותה מנסה כעת לפגוע באחותה. ג'יל חוששת שאם לא תגיע לאחותה עד השקיעה היא תירצח, ויוצאת למרדף מקפיא דם בנסיון לחשוף את החוטף ולהציל את האחות.» אבודה - מועדי הקרנהRotten Tomatoes מדרגים: 11%אבודה - הטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ