חדש על המסך: הקאמבק של ג'וני דפ משנות ה-80

21 ג'אמפ סטריט מחזירה את ג'וני דפ, סטריטדאנס בסיבוב שני, מיכאל מושונוב בורח מחתולים, ליאם ניסן הוא אבי האלים וליאו וקייט שוב מתנגשים בקרחון

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

בחזרה לשנות ה-80: "21 ג'אמפ סטריט" שמידט (ג'ונה היל) וג'נקו (צ'נינג טאטום) מוכנים לעזוב את בעיות גיל ההתבגרות שלהם מאחור. הם מצטרפים ליחידת משטרה חשאית, ומנצלים את הופעתם החיצונית כדי לעבוד כסוכנים חשאיים בקרב תלמידי תיכון. את האקדח והשכפ"ץ הם מחליפים בתיק בית ספר, ומסכנים את חייהם בחקירת רשת סמים אלימה. הם מגלים שבית הספר הפך לאלים ושונה לגמרי מאיך שהם עזבו אותו, ונאלצים גם להתמודד עם המתח והלחץ שכרוך בלהיות מתבגר - דבר שחשבו שכבר השתחררו ממנו בסרט 21 ג'אמפ סטריט.» 21 ג'אמפ סטריט - מועדי הקרנהRotten Tomatoes מדרגים: 100%21 ג'אמפ סטריט - הטריילר:

סקס, אימה וחתולים: "חתולים על סירת פדלים" חתולים על סירת פדלים היא קומדיית אימים ישראלית רומנטית שזכתה למעמד של קאלט עוד לפני שיצאה להקרנת מסחריות, בכיכובם של מיכאל מושונוב ודנה פרידר. זוג תיכוניסטים יוצא לחגוג חצי שנה של אהבה תוססת באגם מסתורי. מה שמתחיל כשיט רומנטי בסירת פדלים הופך במהרה למסע הזוי בו ייאלצו השניים להגן על אהבתם ויותר מכל, על חייהם. מעל הכל יסחפו הגיבורים לקרבות חורמה בחתולים מוטנטים ואכזריים. מערבולת של חיים ומוות, מין ואהבה, דם, קיא ואינספור חתולים.» חתולים על סירת פדלים - מועדי הקרנהחתולים על סירת פדלים - הטריילר:

שביתת סקס: "מים ואהבה" בכפר קטן ומסורתי בצפון אפריקה, מקום בו בקושי יש חשמל, אין מכוניות ואין מים זורמים. אנשי הכפר מתקיימים כולם ממקור מים אחד- מעיין הנמצא בראש גבעה גבוהה. מאז ראשית ההיסטוריה שאיבת המים היה תפקידן של נשות הכפר, וכך כל יום הן היו סוחבות דליים עמוסי מים אל הכפר בעוד הגברים יושבים בבית הקפה ומעשנים נרגילה. יום אחד, לאחר שעוד אישה קרסה מהמאמץ הפיזי הרב של סחיבת הדליים והפילה את תינוקה, החליטה אחת הנשים הצעירות שלא עוד.

היא מחליטה להיאבק ולקחת את גורלן בידה. היא משכנעת את נשות הכפר ויחדיו הן מחליטות באומץ לב רב שלא להיכנע לחוקי הטבע ולצאת כנגד המין החזק והשולט. הן מחליטות לפתוח בשביתת אהבה, ומציבות בפני הגברים אולטימטום: עד לא יתחילו לשאוב מים בעצמם: אין חיבה, אין אהבה, אין סקס בסרט מים ואהבה.» מים ואהבה - מועדי הקרנהמים ואהבה - הטריילר:

רוקדים ברחובות בפעם השנייה: "סטריטדאנס 2"

לאחר שספג השפלה בתחרות, אש, רקדן הרחוב, יוצא למסע של גיוס רקדנים באירופה עם חברו החדש אדי. ביחד הם מקווים להביס בתחרות ריקודי רחוב את קבוצת הרקדנים הטובה בעולם. בפריז אש פוגש באווה, רקדנית סלסה יפה, ומתאהב בה בהמשך לסרט הריקודים המצליח סטריטדאנס 2סטריטדאנס 2 - מועדי הקרנהסטריטדאנס 2 - הטריילר:

ליאם ניסן הוא זאוס: "זעם הטיטאנים" זעם הטיטאנים הוא סרט המשך של "התנגשות הטיטאנים", וגם הוא פנטזיית פעולה תלת-ממדית המבוססת על המיתולוגיה היוונית. עשור לאחר התבוסה ההרואית של קראקן המפלצתי, ממשיך מאבקם של האלים בטיטאנים ובמנהיגם קרונוס, אביהם של זאוס, האדס ופוסידון, שנשלח להירקב בצינוק. האדס, יחד עם בנו של זאוס, ארס, רוקמים עסקה עם קרונוס ללכוד את זאוס (ליאם ניסן), בעוד שפרסאוס יוצא להיחלץ לעזרתו.» זעם הטיטאנים - מועדי הקרנה

זעם הטיטאנים - הטריילר:

ד"ר סוס בתלת מימד: "הלורקס" הלורקס מספר את סיפורו של דמותו האגדית של שומר היער. ההרפתקה עוקבת אחר ילד בן 12 בחיפושו אחר עץ צופולה אמיתי באמצעותו הוא מתכוון לכבוש את לבה של נערת חלומותיו. כדי למצוא אותו הוא צריך למצוא את הלורקס שמלמד אותו לא רק על אהבה לבני אדם, אלא גם על אהבה לסביבה שמקיפה אותנו. הכל התחיל כשאז (once-ler) כרת עץ והלורקס קפץ מתוך הגזע והזהיר את הבחור הצעיר שיחדל ממעשיו. הלורקס עומד למבחן כשהיזם הצעיר לא חדל מכריתת העצים ומאיים לכרות נוספים ולהמשיך עם התכניות העסקיות שלו. שנים אחר כך בעולם נטול עצים, יוצא טד אל מחוץ לעיירת מגוריו כדי לאתר את כורת העצים וללמוד איך יוכל להביא הביתה עץ לאהובתו, אודרי.אז הזקן, אמנם מהסס, אבל משהו בטד גורם לו לשתף אותו בסיפור המפגש שלו עם הלורקס.הלורקס - מועדי הקרנה

טיטאניק הוא הסרט השני הריווחי ביותר בתולדות הוליווד ואחד משלושה סרטים בלבד שהיה מועמד ל 11 פרסי אוסקר. "קיים דור שלם שלא ראה את טיטניק על מסך הקולנוע", אומר ג'יימס קמרון והמעבר לתלת ממד הופך את הסיפור לטרי וחדש שיגרום לצופים להתרגש מחדש מהסיפור המגולל את שעותיהם האחרונות של נוסעי הספינה האגדית. ג'ק  (ליאונרדו דיקפריו) הוא נער פשוט מהמעמד הנמוך שיעשה הכל כדי להגיע לאגף של המעמד הגבוה בספינה. כשהוא מתאהב ברוז (קייט וינסלט) המלכותית, דבר לא יפריד ביניהם - אף לא קרחון ענק שיכול לאוניית הפאר.» טיטאניק תלת מימד - מועדי הקרנהRotten Tomatoes מדרגים: 83%טיטאניק תלת מימד - הטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ