חדש על המסך: אנג'לינה ג'ולי בעמדת הבמאי

השחקנית מביימת דרמה מהבלקן, קירה נייטלי מגלמת את עוזרתו של פרויד, ג'ון קרטר טס למאדים, ועוד סרטים חדשים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

המלצת המערכת: חוקרים את המוח דרך המסך הגדול בתאריכים 10-15 במרץ יתקיים בסינמטק ירושלים שבוע קולנוע ומוח. מדי ערב יתקיימו הרצאות ופאנלים בהשתתפות מיטב חוקרי המוח ולאחריהם יוקרנו סרטים עלילתיים בנושא המדובר. באירוע הפתיחה ב-11.3.2012 ירצו פרופסור נפתלי תשבי, ואומן החושים ליאור מנור על הקסם של התפישה האנושית. התפישה הבררנית של העולם ניתנת למניפולציה, כפי שממחישים היטב קוסמים ועושי להטים למיניהם. השניים ידברו על מה ידוע לנו כיום על האופן שבו אנו תופשים את העולם,  וידגימו זאת באופן בלתי אמצעי בעזרת עולם הקסמים של ליאור מנור. לאחר מכן יוקרן הסרט יוקרה, שגם כן עוסק בקוסמים ותפישת המציאות.שבוע קולנוע ומוח - כל הפרטיםיוקרה - הטריילר: אנג'לינה ג'ולי נודדת לבוסניה: "בארץ של דם ודבש" 

דניאל ואילה הם אזרחים בוסנים החיים בשני צידי הגבול של המדינה בזמן המלחמה בבלקן. דניאל, קצין משטרה סרבי, ואילה, אמנית מוסלמית, היו זוג לפני המלחמה אבל נאלצו להיפרד בעקבות האלימות ששטפה את המדינה. חודשים אחר כך, דניאל משרת תחת אביו בצבא הבוסני-סרבי והזוג נפגש מחדש, כשאילה נלקחת מדירתה על ידי חייליו של דניאל. כעת, מה שהיה נראה בטוח ויציב לפני המלחמה הופך לשביר ומעורער. בארץ של דם ודבש, בבימויה של אנג'לינה ג'ולי מציג סיפור מלא ברגש על המחיר הפיזי והמוסרי שהמלחמה גובה מהאנשים, ועל ההשלכות של כהות חושים פוליטית בחברה מוכת סכסוך.Rotten Tomatoes מדרגים: 55%» בארץ של דם ודבש - מועדי הקרנה» הבנאליות של הזוועה: ביקורת סרטבארץ של דם ודבש - הטריילר:

קירה נייטלי פוגשת את פרויד: "שיטה מסוכנת" 

בבית חולים פסיכיאטרי בשוויץ מתאשפזת סבינה שפילריין (קירה נייטלי), שהופכת למטופלת של קרל גוסטב יונג, ממייסדי הפסיכולוגיה האנליטית. המטופלת נזרקת אל לב מערכת היחסים המתוחה שבין קרל יונג, למנטור שלו, זיגמונד פרויד. שפילריין הופכת לפסיכונאליטיקאית ולאחת מהנשים הראשונות בהיסטוריה שהתעסקו במקצוע זה. שיטה מסוכנת הוא סיפור מראשית ימי הפסיכואנליזה.Rotten Tomatoes מדרגים: 77%» שיטה מסוכנת - מועדי הקרנה» הסאדו-מאזו לא עוזר: ביקורת סרטשיטה מסוכנת - הטריילר:

תלת מימד על מאדים : "ג'ון קרטר" ג'ון קרטר הוא פנטזיית פעולה בדיונית שמציגה עלילת אקשן המתרחשת בכוכב אחר, עם חוקים משלו ושפה משלו. כל זה מוצג בתלת-ממד ובאפקטים חדישים. ג'ון קרטר, חייל מצטיין במלחמת האזרחים האמריקאית מוצא את עצמו במאדים, כשתושבי הכוכב סובלים מהתקפות של טארס טארקאס המרושע. הנסיכה דיה טוריס, מנהיגת נדרשת לשירותיו של החייל האנושי מכדור הארץ, כדי שיציל את כוכבה.

זהו הסרט הראשון עם שחקנים בשר ודם של אנדרו סטנטון, מהיוצרים המצליחים בתחום האנימציה שעומד, בין השאר, מאחורי "מוצאים את נמו" ו"וול-E".» ג'ון קרטר - מועדי הקרנה» הרבה כיף, מעט היגיון: ביקורת סרטג'ון קרטר - הטריילר:

בקרוב: "מראה מראה - הסיפור האמיתי"  שלגיה (לילי קולינס) מגורשת מן הארמון אל היער על ידי המלכה המרשעת (ג'וליה רוברטס). שבעה גמדים מתגייסים לעזור לה לחזור ולהשיב את כבודה. אבל המלכה שסוף סוף זכתה לשלוט בממלכה לא תוותר בקלות ותילחם עד הסוף המר באוייבת הטהורה שלה. מראה מראה - הסיפור האמיתי הוא פנטזיה מודרנית והומוריסטית המבוססת על האגדה הידועה.» מראה מראה - הסיפור האמיתי  - מועדי הקרנהמראה מראה - הסיפור האמיתי - הטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ