עכבר העיר

ה-11 בספטמבר דרך עיניו של ילד יתום

קרוב להפליא ורועש להחריד מבוסס על רב המכר מאת ג'ונתן ספרן פויר. אוסקר של הוא ממציא-חובב, מעצב תכשיטים, אסטרופיסיקאי, נגן טמבורין ושוחר שלום והוא בן תשע בסך הכל. הוא מוצא מפתח מסתורי שהשאיר לו אביו (טום הנקס), שנהרג במתקפה על מרכז הסחר העולמי ב-11 בספטמבר. בעקבות הגילוי, אוסקר  יוצא למסע סודי דרך חמשת הרבעים של ניו יורק, בחיפוש אחר המנעול שיתאים למפתח. במהלך השיטוט בעיר הוא פוגש שורה של טיפוסים, כולם ניצולים בדרכם שלהם. לבסוף, המסע של אוסקר מסתיים היכן שהתחיל - אבל עם תוספת מנחמת של החוויה האנושית הגדולה ביותר - קהילה.Rotten Tomatoes מדרגים: 45% קרוב להפליא ורועש להחריד - מועדי הקרנהקרוב להפליא ורועש להחריד - הטריילר:

ליאם ניסן אבוד באלסקה הסרט שטח פראי הוא מותחן פעולה בכיכובו של ליאם ניסן. העלילה עוקבת אחר חבורת גברים, שמוצאת עצמה אבודה באלסקה בעקבות התרסקות מטוסם. כדי לשרוד, יהיה עליהם לגבור על שורה של מכשולים, ובהם הקור הנורא השורר במקום ולהקת זאבים חסרת רחמים המשחרת לטרף. מסע ההישרדות ילמד אותם שאף מכשול אינו בלתי עביר, וכי רוח האדם יכולה להתעלות מעל הכל.Rotten Tomatoes מדרגים: 78%שטח פראי - מועדי הקרנהשטח פראי  - הטריילר:

מאט דיימוןסקרלט ג'והנסוןמקום לחלום עליו

חברות הכי טובות ברמאללה לארה ואינעם הן חברות טובות ברמאללה של ימי האינתיפאדה הראשונה. בגיל 16, הן חומקות השתים מבתיהן ועל אף חוקי העוצר של צה"ל, מתגנבות לירושלים המערבית כדי לראות סרט בקולנוע. מה שמתחיל כמעשה קונדס הופך לאירוע מכונן במערכת היחסים שלהן. 18 שנה לאחר מכן, הן נפגשות בלונדון כנשים בוגרות, ומגלות שזיכרונות העבר לא בהכרח משקפים את המציאות בסרטאודם.אודם - מועדי הקרנהאודם - הטריילר:

תקועים בשטח אש ב-12 במאי 2004 הושמד נגמ"ש של צ"הל על כל צוותו, וחיילים הוזעקו למקום כדי לחפש את שרידי גופות חבריהם בחול על מנת להביאם לקבורה נאותה בישראל. מיכאל, מפקד יחידה, המוביל את מחלקתו לפעולת אבטחה, צופה על מחלצי הגופות מתוך בית של משפחה פלשתינאית. לצידו תומר - צלם צבאי שהצטרף במפתיע. בנוסף לסיטואציה המורכבת ולקשיי הדיאלוג עם המשפחה, תומר, הצלם, מסבך את המבצע והופך לנטל בטחוני על האחריות המבצעית של מיכאל המפקד. שהותם בבית מתארכת, האוכל אוזל, ובן הזקונים הפלשתינאי לוקה בהתקף אסתמה כתוצאה מאבק ההפגזות.הסרט "קשת בענן" בבימויו וכתיבתו של אלירן אליה מבוסס על אירועים אמיתיים ומשחקים בו מיכאל אלוני, תום חגי, עידו ברטל. ב-1.3 תתקיים הקרנת בכורה בסינמטק תל אביב, ללא תשלום על בסיס מקום פנוי.בכורה של "קשת וענן" - כל הפרטים"קשת בענן" - הטריילר:

ובשבוע הבא: אנג'לינה ג'ולי נודדת לבוסניה

דניאל ואילה הם אזרחים בוסנים החיים בשני צידי הגבול של המדינה בזמן המלחמה בבלקן. דניאל, קצין משטרה סרבי, ואילה, אמנית מוסלמית, היו זוג לפני המלחמה אבל נאלצו להיפרד בעקבות האלימות ששטפה את המדינה. חודשים אחר כך, דניאל משרת תחת אביו בצבא הבוסני-סרבי והזוג נפגש כשאילה נלקחת מדירתה על ידי חייליו של דניאל. כעת, מה שהיה נראה בטוח ויציב לפני המלחמה נראה כעת מעורער ושביר. בארץ של דם ודבש, בבימויה של אנג'לינה ג'ולי מציג סיפור מלא ברגש על המחיר הפיזי והמוסרי שהמלחמה גובה מהאנשים, ועל ההשלכות של כהות חושים פוליטית בחברה מוכת סכסוך.Rotten Tomatoes מדרגים: 55%בארץ של דם ודבש - מועדי הקרנהבארץ של דם ודבש - הטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ