שוברי קופות: "לא תשכח" חוצה את ה-100 מיליון

Act of Valor מוביל את רשימת שוברי הקופות עם 25 מיליון דולר. Good Deeds של טיילר פרי במקום השני, ו"לא תשכח" גורף מעל מאה מיליון דולר מאז עלה למסכים 

ליאה לוין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ליאה לוין, עכבר העיר

רגע לפני האוסקר, האמריקאים עשו כבוד לתעשייה והתייצבו בבתי הקולנוע, בסוף שהיה רווחי ב-30% לעומת סוף השבוע המקביל אשתקד.

הרווח הכולל בקופות הכרטיסים מסתכם ב-130 מיליון דולר, כשאת רשימת שוברי הקופות פותח במפתיע Act of Valor, סרט אקשן תיעודי למחצה בו לוחמי שייטת יוצאים להחזיר הביתה סוכן CIA חטוף, ועל הדרך גורפים 25 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון בו הסרט עלה למסכים. במקום השני ניצב הסרט Good Deeds, דרמה רומנטית חדשה מבית אולפני ליאונסגייט בבימויו של טיילר פרי, שהניבה ליוצריה 16 מיליון דולר בסוף השבוע האחרון.

במקום השלישי ברשימה נמצא סרט התלת מימד של אולפני וורנר מסע אל האי המסתורי, ההמשך של סרט הילדים "מסע אל בטן האדמה", שצפוי לעלות על מסכי ישראל בחמישי באפריל. בארצות הברית, בסוף השבוע השלישי בו הוא מוקרן הכניס הסרט 13.1 מיליון דולר, מה שמביא את סכום הרווחים הכללי מהסרט ל-77.2 מיליון דולר.

אחריו ברשימת שוברי הקופות נמצא טעון הגנה, סרט אקשן בו הפיצוצים מפצים על היעדר עלילה בכיכובם של דנזל וושינגטון וריאן ריינולדס. הסרט, שעלה לאקרנים לפני שלושה שבועות, מכר כרטיסים בשווי 11 מיליון דולר בסוף השבוע האחרון, אך הכנסותיו הכלליות  - 97.7 מיליון דולר - אמורות להעלות חיוך רחב על פני האוחזים במושכות אולפני יוניברסל, שהפיקו את הסרט. הסרט הסוגר את את החמישיה הפותחת הוא לא תשכח, דרמת אובדן זיכרון לפי כל כללי הז'אנר (היא שוכחת, הוא מזכיר לה כמה הם מאוהבים) בכיכובם של צ'אנינג טאטום ורייצ'ל מקאדמס. הסרט הכניס 10 מיליון דולר בסוף השבוע הנוכחי, אך במבט רחב יותר, מדובר בשיא עבור אולפני Screen Gems  שהפיקו את הסרט (המופץ בשיתוף עם אולפני סוני). "לא תשכח" גרף 103 מיליון דולר מאז עלייתו למסכים, מה שמציב את Screen Gems  עם סרט ראשון בתולדות האולפנים שחצה את רף ה-100 מיליון.  עוד מתקפה לעצור. Act of Valor:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ