המעריצים של ספיידרמן מחפשים חפצים חשודים

הפקת "ספיידרמן המופלא" מריצה את המעריצים ברחבי ארצות הברית, ומשחררת קליפ ראשון מתוך הסרט 

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

למרות שספיידרמן המופלא יגיע אל בתי הקולנוע רק ביולי, כבר עכשיו החלו להיחשף פרטים על הסרט, שצפוי להיות אחד משוברי הקופות הגדולים של הקיץ. לפני שבועיים הושק הטריילר הרשמי,  וכעת נחשף קליפ ראשון.

» הצצה ראשונה ל"ספיידרמן המופלא"» האתר המסתורי שמשגע את המעריצים

בניגוד לטריילר עמוס האקשן, הקליפ החדש מציג סצינה שקטה שאף נראית, לפחות לכאורה, סתמית למדי. במהלך הסצינה פארקר מגיע לבניין בו מתגוררת גוון סטייסי (אמה סטון), ונאלץ להתמודד עם שאלות מצד השוער שלה. המעריצים יזהו כי הקליפ מתכתב עם סצינת הפתיחה של הטריילר, בה מגיח פארקר מחלונה של גוון סטייסי בקומה ה-20 של הבניין. לאחר שהיא שואלת אותו איך הגיע לשם, הוא עונה ש"דרך מדרגות החירום", ומסביר: "השוער שלך מפחיד". קמפיין אינטראקטיבי, קליפ איטי:

הקליפ נחשף באתר המסתורי של הסרט: markofthespider-man.com, שנתגלה באמצעות כתובת שנטמנה בטריילר. עד כה כלל האתר כלל את הלוגו החדש של ספיידרמן, ומעליו שישה מסכים ללא תמונה שעוררו ספקולציות בנוגע לתוכנם. עם זאת, בימים האחרונים הושק באתר הקליפ המדובר, וששת המסכים חשפו את הקמפיין הויראלי שנשמר עד כה בסודיות.

במסגרת הקמפיין, יוצרי הסרט בחרו 30 מעריצים משש ערים בארצות הברית שקיבלו ממפיקי הסרט הודעות סמס שהורו להם להיפגש במקומות מסוימים בכל עיר, שם יחכו להם חבילות מוסתרות. בתוך החבילות, המעריצים מצאו ספריי צבע ואת הלוגו החדש של ספיידרמן. המיקום הנבחר בכל עיר עוטר בגרפיטי והצילומים הועלו לכל אחד מהמסכים שבאתר.

סוג של גיק שיק. הלוגו החדש (צילום מסך)"ספיידרמן המופלא", סרט תלת מימד בבימויו של מארק ווב ("500 מים עם סאמר"), יחזיר את עלילות איש העכביש לימי התיכון של פיטר פארקר (אנדרו גארפילד). פארקר הצעיר מנסה לפענח את המסתורין האופף את היעלמות הוריו 13 שנים קודם לכן ובמהלך חקירתו מגלה סוד שהסתיר אביו. חשיפה זו מובילה לשרשרת האירועים שתעצב את גורלו, ואת מלחמתו בנבל הגדול של הסרט, הלטאה האנושית ד"ר קונורס (רייס אוונס).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ