בעקבות הטריילר החדש: האתר המסתורי של ספיידרמן משגע את המעריצים

קוד סודי שהוצפן בטריילר הטרי של "ספיידרמן המופלא" הכניס את המעריצים להיסטריה. האם זו תחילתו של עוד קמפיין ויראלי?

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

לאחר ציפייה ארוכה, נחשף אתמול הטריילר הרשמי הראשון  ל"ספיידרמן המופלא", שצפוי להיות אחד משוברי הקופות הגדולים של הקיץ הבא. סרט התלת מימד, בבימויו של מארק ווב ("500 ימים עם סאמר") יחזיר את עלילות איש העכביש לימי התיכון העליזים של פיטר פארקר.

העלילה תתמקד הפעם בנסיונו של פארקר הצעיר לפענח את המסתורין האופף את היעלמות הוריו 13 שנים קודם לכן. במהלך חקירתו מגלה פיטר סוד שהסתיר אביו, וחשיפה זו מובילה לשרשרת האירועים שתעצב את גורלו, וכמובן את עלילת הסרט.

בסרט, שיגיע אלינו ב-5 ביולי, מככב אנדרו גארפילד ("הרשת החברתית") כאיש העכביש, כשלצידו  אמה סטון כגוון סטייסי - אהובתו של ספיידרמן מימי התיכון. הרומנטיקה בין המשיכה גם אחרי שכבו המצלמות, והשניים מנהלים כעת מערכת יחסים. את הנבל הגדול של הסרט מגלם הפעם רייס אוונס ("נוטינג היל"), שנכנס לדמותו של הלטאה האנושית, ד"ר קונורס. 

ימי התיכון העליזים. "ספיידרמן המופלא":

שעות אחדות לאחר השקתו של הטריילר התעוררו לחשושים ברשת על כך שהקליפ מסתיר קוד לאתר אינטרנט. חדי העין מצאו כי מדובר במילים: "Mark of the Spider-man".

גם זאת דרך לבדוק מי צריך משקפיים. תמונה: צילום מסך (collider)ואכן, מי שיקיש את הכתובת: markofthespider-man.com, ימצא אתר מסתורי בו מוצג הלוגו החדש של ספיידרמן, ומעליו שישה מסכים ללא תמונה. מאותו הרגע מנסים המעריצים לפענח האם יש דרך לפענח את הקמפיין הויראלי, ונכנסים אליו שוב ושוב בהיסטריה כדי לראות אם נחשף פרט חדש.

הלוגו החדש. תמונה: צילום מסך (slash.film)נדמה שיוצרי "ספיידרמן" מנסים ללכת בדרכם של שורת סרטים שעשו כותרות הודות לקמפיינים ויראלים מוצלחים, ובהם סופר 8 ובאטמן: עליית האביר האפל". בסרט הראשון, הוטמן בטיזר פריים בו נראו אותיות שיוצרות את המילים "Scariest Thing I Ever Saw". בבאטמן המחודש (שייצא קצת אחרי "ספיידרמן", ב-20 ביולי), נחשפה דמותו של הנבל באמצעות אימאג' מסתורי שנשתל באתר הסרט. המעריצים הצליחו אט אט לגלות כי מדובר בתגית טוויטר, וכשהקישו עליה נחשפה בהדרגה, פיקסל אחר פיקסל, תמונתו של טום הארדי בתור ביין, הנבל בסרט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ