שוברי קופות: "טעון הגנה" עוקף את "לא תשכח"

"טעון הגנה" ו"לא תשכח" מתגוששים על הצמרת, "זאת מלחמה" משתחל למקום החמישי, "גוסט ריידר - רוח של נקמה"  ו"מסע אל האי המסתורי" מתייצבים באמצע 

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

אחרי שסוף השבוע הקודם היה הרווחי ביותר שקופות ארצות הברית רשמו אי פעם מחוץ לתקופת חגים, את סוף השבוע האחרון ניתן להגדיר כמשחק חוזר בדרך לצמרת בין לא תשכח של אולפני סוני לטעון הגנה של יוניברסל.

בתום יומיים נראה כי ידו של "טעון הגנה" – שעתיים של אקשן טהור (הרבה פיצוצים, מעט עלילה) בכיכובם של דנזל וושינגטון וראיין ריינולדס - היא על העליונה, עם 23.5 מיליון דולר (בשבוע שעבר גרף הסרט 39 מיליון). בעורפו נושף "לא תשכח" – דרמה רומנטית עם רייצ'ל מקאדמס וצ'אנינג טאטום הכל יכול, שנקטלה על ידי המבקרים אך הצופים קיבלו אותה בחיבוקים ודליי פופקורן. שבוע שעבר "לא תשכח" שבר את הקופות עם 41 מיליון דולר, ואילו השבוע הוא מסתפק ברווח של 23.1 מיליון.  

» טעון הגנה - מועדי ההקרנה» צ'אנינג טאטום - חשפן או שחקן?

במקום השלישי מתייצב סרט התלת מימד גוסט ריידר - רוח של נקמה בכיכובו של ניקולס קייג' (שמוצג כעת גם על מסכי ישראל), שסיפק לסוני 22.3 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון שלו בבתי הקולנוע של ארצות הברית.  למקום הרביעי מגיע סרט הילדים מסע אל האי המסתורי - פרק שני בפנטזיית ההרפתקאות מסע אל בטן האדמה, שצפוי להגיע לישראל באפריל. בשבוע שעבר גרף הסרט 27 מיליון דולר שהביאו אותו למקום השלישי ברשימת שוברי הקופות, ובסוף השבוע האחרון הוא מכר כרטיסים בשווי 19.5 מיליון. את רשימת שוברי הקופות חותם זאת מלחמה של אולפני פוקס, שיעלה לאקרנים בישראל בסוף השבוע הקרוב. הסרט, שמספר את סיפורם של שני סוכני CIA קשוחים המתחרים על ליבה של ריס ווית'רספון, רשם בארצות הברית רווח של 17.8 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון בו יצא לאקרנים.   אקשן בצמרת. "טעון הגנה":

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ