עכבר העיר

מריל סטריפ וג'וליה רוברטס ישחקו אם ובת בגרסה הקולנועית של המחזה "אוגוסט: מחוז אוסייג'". הסרט יופק על ידי חברת TWC בבימויו של ג'ון וולס (במאי Company Man).

אוגוסט: מחוז אוסייג' הוא מחזה קומי-אפל פרי עטה של טרייסי לטס, שבשנת 2008 קיבלה עבורו את פרס הפוליצר היוקרתי. המחזה מספר את סיפורן של הבנות לבית ווסטון, שנאלצות לחזור למחוז ילדותן בעקבות משבר משפחתי. באוגוסט המהביל הן נפגשות בבית בו גדלו, ומתמודדות עם הנשים הלא מתפקדות שגידלו אותן. סטריפ תגלם אמא מכורה לכדורים, ורוברטס לוהקה לתפקיד בתה המתוסבכת. "לראות את המשחק עוצר הנשימה של מריל סטריפ כמרגרט תאצ'ר באשת הברזל הגביר עוד יותר את ההתרגשות והגאווה שלי מלהופיע לצידה בסרט", אמרה רוברטס השבוע.

רוברטס חוזרת לתפקיד הבת אחרי קדנציה רבת רושם בתפקיד האמא החורגת בסרט מראה מראה – הסיפור האמיתי (שיעלה באמצע מרץ בבתי הקולנוע בישראל), שם היא מגלמת את המלכה המרשעת שמגרשת את שלגיה (לילי קולינס) מהארמון. סטריפ קטפה בחודש האחרון כל פרס אפשרי על החסד שעשתה עם ראש הממשלה השנויה ביותר בהיסטוריה של בריטניה, ובעוד כשבוע היא תתמודד ראש בראש עם מישל וויליאמס על פרס השחקנית הראשית בטקס האוסקר.

כשהועלה על הבמה בארצות הברית,"אוגוסט: מחוז אוסייג'" זכה בפרס הטוני. בישראל המחזה הופק בתיאטרון הבימה, עם גילה אלמגור בתפקיד האם מקפיצת-הכדורים, אליו תכנס כעת מריל סטריפ.      

משפחה בחום יולי אוגסט. סטריפ ורוברסט (צילום: AP)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ