גיב פיגז א צ'אנס: מיס פיגי נגד האקדמיה לקולנוע

אחרי שבאקדמיה החליטו שלא להעניק אוסקר להולכים על ארבע, שוקלת החזירה המפורסמת בעולם להחרים את הטקס. פיגי: "אני לא רוצה להגיע למקום שאינני רצויה בו"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

מתברר שיש חזירים עם אג'נדה: כוכבת החבובות מיס פיגי התגייסה לקמפיין הקורא לאקדמיה לקולנוע להעניק אוסקר גם לחיות המהלכות על ארבע. הדיווה החזירית מצטרפת לאנשי תעשייה כמו סטיבן שפילברג וג'יימס קרומוול, שנאבקים למען הענקת הפסלון גם לבעל החיים. פיגי, שגילה אינו ידוע, מועמדת בקטגוריית שיר הנושא המקורי השנה, והייתה אמורה להיות נוכחת בטקס. כעת, לאור הקמפיין, היא שוקלת שנית את השתתפותה. "זה נהדר להיות מועמדת בקטגוריית השיר הטוב ביותר, אפילו אם מדובר בשיר שאני לא שרתי", מסרה פיגי. "ולגבי השתתפותי בטקס האוסקר, זה לא מרגיש נכון ללכת לטקס כזה כשאני יודעת שאני לא רצויה".החבובות - למועדי הקרנה ולכל הפרטיםאוסקר 2012 - לסיקור המלא

התערבותה של החזירה הכי מפורסמת בהוליווד יגביר את הלחץ על האקדמיה, שהחל עם הקמפיין להעמיד את הכלב מהסרט המועמד "הארטיסט", אוגי, לקטגוריית השחקן הטוב ביותר. פרט לאוגי, האקדמיה התעלמה גם מהקוף המעשן בסרט "ההאנגאובר 2" ו-14 הסוסים שגילמו את "ג'ואי" בסרטו האחרון של שפילברג – "סוס מלחמה". "מאיזו שהיא סיבה האקדמיה מסרבת להכיר בחזירים כשחקנים", זעמה פיגי על ש-20 המועמדים בקטגוריית המשחק הם בני אדם בלבד. את תגובתו של קרמיט לא ניתן היה להשיג.  חזירה בלי גיל. מיס פיגי:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ