שוברי קופות: "לא תשכח" בסוף שבוע חסר תקדים

סוף השבוע האחרון היה המכניס ביותר מחוץ לתקופת החגים בכל תולדות הקולנוע האמריקאי.  "לא תשכח" מוביל את המכירות עם 41 מיליון דולר, מיד אחריו "טעון הגנה" עם 39 מיליון 

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

אחרי תקופה שחונה במיוחד, בסוף השבוע האחרון שוברי הקופות באמת שברו את הקופות. ארבעה סרטים שעלו לראשונה על מסכי ארצות הברית ביומיים האחרונים הכניסו מעל 20 מיליון דולר כל אחד, בסוף השבוע שנחשב למכניס אי פעם מחוץ לתקופת החגים.

את רשימת הנותנים בראש מוביל "לא תשכח", דרמה רומנטית בכיכובם של צ'אנינג טאטום ורייצ'ל מקאדמס שעלתה בחמישי האחרון גם על מסכי ישראל, ובארצות הברית כבר גרפה לא פחות מ-41 מיליון דולר.

» לא תשכח: כל הפרטים ומועדי ההקרנה» שחקן או חשפן: צ'יאנינג טאטום, הכוכב שיורה לכל עבר» מלחמת הכוכבים פרק 1 - תלת מימד: כל הפרטים ומועדי ההקרנה» אימת הפאנטום: פלופ גם בשלושה מימדים

בעורפו של "לא תשכח" נושף "טעון הגנה", בכיכובם של דנזל וושינגטון וריאן ריינולדס. בז'אנר אחר לגמרי מהרומנטיקה הדביקה של טאטום, האקשן של מותחן הפעולה הביא לקופות 39 מיליון דולר, וסיכוי ממשי לעבור את רף המאה מיליון עד לירידה מהאקרנים.

למקום השלישי הגיע סרט הילדים "מסע אל האי המסתורי", פרק שני בפנטזיית ההרפתקאות "מסע אל בטן האדמה", שצפוי להגיע לישראל באפריל. בסוף שבוע שהזכיר שסרטים לקטנטנים יכולים להשתלם בגדול, הסרט גרף לא פחות מ-27 מיליון דולר. אחריו, באופן מפתיע על רקע החידוש המועט שהוא מספק, מלחמת הכוכבים פרק 1 - אימת הפאנטום, גרסת התלת מימד (הדלה בתלת מימד) של הסרט שיצא לאקרנים לפני כעשור, הצליחה לגרוף 23 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון על המסכים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ