עכבר העיר

גם מלחמת הכוכבים מגיעה למימד השלישי

מלחמת הכוכבים פרק 1 חוזר לבתי הקולנוע בתלת מימד. אנאקין הוא עבד צעיר מהכוכב המדברי טאטואין, בעל כוחות חזקים וטייס מצטיין. הג'דיי מאסטר קי גון ג'ין, מגלה את אנאקין ומזהה את הפוטנציאל שלו להפוך לאביר ג'דיי מצטיין. בינתיים השלווה מופרת בכוכב השקט נאבו כשצבא הדרואידים של פדרציית המסחר פולש אל הכוכב כחלק ממזימה סודית של הסית' שמטרתה להגדיל את כוחו. על מנת להציל את מלכת הכוכב אמידאלה, אבירי הג'דיי יאלצו לשלוף את חרבות האור שלהם מול האדון הרשע של הסית', לורד מאול.

Rotten Tomatoes מדרגים: 61% מלחמת הכוכבים פרק 1 - מועדי הקרנהמלחמת הכוכבים פרק 1: אימת הפאנטום - תלת מימד - הטריילר:

צ'נינג טאטום ואל פאצ'ינו בפרשת טיוח

שוטר ניו יורקי, הידוע בכינוי מילק (צ'נינג טאטום), מוצא עצמו מתעמת עם סוד מן הילדות. הסרט בן של אף אחד מזגזג בין ילדותו של מילק ב-1986, ובין חייו כאיש חוק בניו יורק שלאחר פיגועי ה-9/11. בתקופה זו, חי מילק בפרבר ניו יורקי שקט עם רעייתו. אך בשובו לשכונת המצוקה שבה חי בנעוריו, זיכרונות הילדות שלו רודפים אותו ומתגלה לנו כי הוא היה מעורב במותם של שני נרקומנים ששהו במקום. סנפורד (אל פאצ'ינו) הוא הבלש שהיה אחראי לחקירת מקרי המוות בזמנו וסייע לטייח אותם כדי להגן על עתידו של מילק. כל זה עומד להשתנות כשעיתונאית חוקרת מקבלת כמה מכתבים בעילום שם המרמזים על מה שבאמת קרה.

Rotten Tomatoes מדרגים: 18%בן של אף אחד - מועדי ההקרנה

בן של אף אחד - הטריילר:

בין אי שפיות לנבואה

קרטיס הוא איש משפחה מעיירה קטנה באוהיו, נשוי באושר ובעל עבודה טובה ויציבה בסרט סערת רוחות. החיים שלו טובים, במיוחד עכשיו כשהצליח להשיג את הכסף עבור טיפול לתיקון השמיעה של בתו הקטנה. יום אחד מתחיל לרדת עליו גשם, טיפות גדולות וחומות שנראות כמו שמן מכונות ישן. את הגשם הזה רק הוא מרגיש. באותו לילה, הוא חולם שכלבו הנאמן תוקף אותו, ולמחרת הוא מדמיין סערה מתקרבת ויכול להישבע שראה ברקים. לאחר ביקור אצל הפסיכיאטר, הדורש סכומים גבוהים מידי, מחליט קרטיס להפנות את כל מרצו לבנייה אובססיבית של מקלט טורנדו בחצר ביתו, מעשה שבהדרגה פוגע ביחסים שלו עם אשתו ובתו, במצבם הכספי ומסכן את מקום עבודתו.Rotten Tomatoes מדרגים: 92%סערת רוחות - מועדי הקרנה

רוצח ראש הממשלה

הימים ימי ההינתקות מעזה, ראש הממשלה מוצף באיומים אך למרות זאת מתעקש לנאום במוזיאון יד ושם בטקס המרכזי לציון יום השואה. לשב"כ ולעומד בראשו – עמוס שניר (עמוס לביא), יש 60 שעות למנוע את הרצח הפוליטי הבא. שניר, עדיין תחת טראומת רצח רבין, ממנה צוות מיוחד בן שלושה סוכנים (לירון לבו, אייל שכטר ושרון זליקוביץ) שינסה להרכיב פרופיל של רוצח אפשרי, על מנת להיכנס למוחו ולסכל את הרצח מבעוד מועד. הסרט סרק סרק חושף את השבר העמוק של המציאות הישראלית דרך סיפורן של דמויות שונות מרבדים שונים של החברה, שעושות את דרכן לירושלים.סרק סרק - מועדי ההקרנהסרק סרק - הטריילר:

לא תשכח

לא לבעלי לב חלש

השטן שבפנים הוא סרט אימה דל תקציב שהפתיע והפך לשובר הקופות, מיוצרים של "פעילות על טבעית". בחורה בשם איזבלה מחליטה שהיא צריכה לברר על עברה של אימה, שרצחה שלושה אנשים במהלך גירוש שדים שהתבצע עליה. היא יוצאת בעזרת מספר מומחים למסע שכולל סדרת גירושי שדים לא מאושרים על ידי הוותיקן. את הסרט מביים ווילאם ברנט-בל שביים את הסרט "להישאר בחיים".השטן שבפנים - מועדי הקרנההשטן שבפנים - הטריילר:

ובשבוע הבא: סודרברג חוזר עם פיצוצים

לאחר "התפשטות", סרט אסונות מובהק, חוזר סטיבן סודרברג, אחד היוצרים המגוונים בהוליווד עם מותחן הפעולה בגידה כפולה.מלורי קיין היא סוכנת חשאית שנשלחת לבצע משימות שהממשל לא יכול לאשר ושראשי המדינה לא יודעים עליהן. לאחר שהיא משחררת בן ערובה בברצלונה, היא נשלחת למשימה נוספת בדבלין. כשהמשימה מסתבכת, היא נאלצת להשתמש בכל המיומנויות והטריקים שביכולתה כדי לחזור לארצות הברית, להגן על משפחתה ולנקום באלו שבגדו בה.בגידה כפולה - מועדי הקרנהבגידה כפולה - הטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ