חן חדד, עכבר העיר

ביום שני הקרוב תתקרב עונת הפרסים לסיומה עם טקס פרסי הבאפט"א (British Academy of Film and Television Arts), הנערך כשבועיים לפני האוסקר. כבכל שנה, גם הפעם מדובר במעין וריאציה בריטית על המועמדים לאוסקר, הכוללת את הארטיסט (שמוביל את הרשימה עם 12 מועמדויות), הוגו (9 מועמדויות"), ומועמדויות למותחן הריגול הבריטי החפרפרת והדרמה ההיסטורית אשת הברזל.

» אוסקר 2012 - כל הכתבות

עם זאת, מספר סרטים שזכו בארצות הברית להתעלמות מוחלטת מצד האקדמיה לקולנוע - ובראשם "דרייב" בכיכובו של ריאן גוסלינג ו"בושה" בכיכובו של מייקל פסבנדר - דווקא קיבלו בבפט"א שורה של מועמדויות.

השבוע נודע כי מארגני הטקס החליטו לספק הנחיה לא קונבנציונלית למעמד השטיח האדום, ובחרו בכוכבת החבובות מיס פיגי למנחת האירוע. על השטיח, פיגי תראיין כוכבים כמו בראד פיט ("מאניבול"), ז'אן דז'ארדן ("הארטיסט") ו ג'ורג' קלוני ("היורשים").

בייב, מאחוריך. מיס פיגי בתפקיד הסלב:

נדמה כי הבחירה במיס פיגי כרוכה בתשומת הלב גדולה שקיבלה בעולם האופנה מאז יציאתו של סרט "החבובות", בו היא מגלמת עורכת מדור אופנה למידות גדולות ב'ווג פריז'. בחודשים האחרונים כיכבה הבובה בהפקת אופנה של מגזין  'InStyle'  בה הופיעה בבגדי מעצבים של פראבל גורונוג וג'ייסון וו, לוהקה כשופטת אורחת בעונת הכוכבים של פרוייקט מסלול, והפכה גם לפרזנטורית של מותג האיפור והקוסמטיקה M.A.C..

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ