חדש על המסך: מישל וויליאמס היא מרילין מונרו (5.1.12)

וויליאמס נכנסת לנעליה של הכוכבת האגדית לשבוע אחד אבוד בחייה, ליאונרדו דיקפריו גם כן חוזר בזמן לגלם את ראש הבולשת, ספילברג בסרט חדש על סוס וגם מדע בדיוני אחד שמתרחש במוסקבה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

מישל וויליאמס נכנסת לנעליה של מרילין מונרו

Rotten Tomatoes מדרגים: 83%ב1956, מגיעה מרילין מונרו בפעם הראשונה לבריטניה, ביחד עם בעלה המחזאי ארתור מילר. היא מגיעה כדי לצלם את הסרט 'הנסיך ונערת השעשועים'. באותו הקיץ, קולין קלארק בן ה-23, בוגר אוקספורד שחולם לעשות סרטים מגיע לעשות תפקיד זוטר על סט הסרט. אבל שבוע אחד מתוך התקופה הזו היה חסר. שנים אחר-כך, בסרטו השבוע שלי עם מרילין, קלארק חוזר לאותו שבוע בו בילה לבד עם הכוכבת הגדולה בעולם, מרילין מונרו. זהו מסמך קומי ונוקב, שמציע התבוננות אינטימית ולא צפויה על הכוכבת, בגילומה של מישל וויליאמס, ועל הקשר שנוצר בינה לבין הבחור הצעיר שהבין אותה טוב מכולם.השבוע שלי עם מרילין - מועדי הקרנההשבוע שלי עם מרילין - הטריילר:

ליאונרדו דיקפריו בראש הבולשת Rotten Tomatoes מדרגים: 42%קרוב ל-50 שנה עמד ג'יי אדגר הובר בראש הבולשת הפדרלית. במהלך הקריירה הזו ריכז בידיו מידע רגיש, לעיתים אינטימי, שהפך אותו לאחד האנשים רבי העוצמה של המאה ה-20. מאבקיו בפשע המאורגן במהלך שנות ה-30 ובקומוניזם בשנות ה-50 הפכו אותו לגיבור לאומי, אך גם לאישיות מפוקפקת שנעזרת בשיטות מכוערות כדי לזכות בשליטה.בסרטו החדש של קלינט איסטווד כל ההיסטוריה הציבורית האדירה של הובר היא הרקע, שעליו מוארת אישיותו הייחודית של הובר (בכיכובו של ליאונרדו דיקפריו), הומוסקסואל בהחבא שהפך את המסתורין הפרטי שלו לחלק מזהותו המקצועית. ג'יי אדגר - מועדי ההקרנהג'יי.אדגר - הטריילר:

שעת האופל

איך מתמודדים עם נער מתבגר?

Rotten Tomatoes מדרגים: 83%לאווה היה הכל בחיים. בעל אוהב, שני ילדים (בן ובת), עבודה טובה כמו"ל מצליחה. הדאגה היחידה שלה בחיים הייתה חוסר התקשורת עם בנה הבכור, קווין, שלא מפסיק לשדר אליה טינה- גם כתינוק, גם כילד קטן וגם כנער מתבגר. אבל מאחר והוא ואביו הסתדרו יפה, והוא הקפיד להתנהג יפה לאחותו, היא רק קיוותה שיעבור כבר את גיל ההתבגרות ויהפוך להיות משהו. מישהו שיותר פשוט להתמודד איתו. ואז הכול השתנה בסרט חייבים לדבר על קווין.חייבים לדבר על קווין - מועדי הקרנהחייבים לדבר על קווין - הטריילר:

סופ"ש: ספילברג מביים גם סוסים

Rotten Tomatoes מדרגים: 77%סוס מלחמה הוא סרט הרפתקאות אפי חדש של סטיבן שפילברג. זהו סיפור על נאמנות, תקווה ועקשנות על רקע נופי אנגליה ואירופה הכפרית במהלך מלחמת העולם הראשונה. העלילה עוקבת אחר חברות יוצאת-דופן בין סוס בשם ג'ואי לבין גבר צעיר בשם אלברט, שמאלף ומאמן אותו. כאשר הם מופרדים בכפייה, הסרט ממשיך לעקוב אחר מסעו רחב היריעה של הסוס על רקע המלחמה. במסעו הסוס משפיע על חייהם של כל אותם אנשים שהוא פוגש בדרך – לוחם בריטי, חייל גרמני ואיכר צרפתי ונכדתו – לפני שהסיפור מגיע לשיאו הרגשי בלב שטח ההפקר.סוס מלחמה - מועדי ההקרנהסוס מלחמה - הטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ