שוברי קופות: "מלחמת האופל - התעוררות" מוביל

הסרט הרביעי בסדרת האקשן-ערפדים-אנשי-זאב, "מלחמת האופל: התעוררות", במקום הראשון עם 24 מיליון דולר

עמית קלינג, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עמית קלינג, עכבר העיר

הסרט הרביעי בסדרת האקשן-ערפדים-אנשי-זאב, מלחמת האופל: התעוררות, התייצב בפסגת רשימת שוברי הקופות השבוע, עם 24 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון שלו. לא לגמרי ברור למה הופק סרט המשך רביעי בתקציב 70 מיליון דולר לסרט שקודמו הרוויח רק 90 מיליון דולר (על תקציב של 35 מיליון דולר). האם ההימור השתלם? אולי קצת: זה בכל זאת 4 מיליון דולר יותר משהרוויח קודמו בסדרה. מצד שני, זה רק 4 מיליון דולר.

במקום השני בטבלה נמצא "Red Tails", דרמת מלחמה על אנשי טייסת טוסקיגי, שהורכבה מטייסים אפרו-אמריקאים בלבד, עם 17 מיליון דולר. גם לו זהו סוף השבוע הראשון; שבוע ראשון מוצלח הרבה פחות עבר על בגידה כפולה, סרט האקשן המדובר של סטיבן סודרברג. על אף ביקורות מעולות, הוא מרוויח רק 8 מיליון דולר, שמספיקים לו רק למקום השישי.

"מבריח" יורד מהמקום הראשון למקום השלישי עם 11.8 מיליון דולר (45 מיליון סך הכל); אחריו, להפצה רחבה מגיע קרוב להפליא ורועש להחריד, שמרוויח 9.7 מיליון דולר (10.4 מיליון סך הכל). גרסת התלת-מימד של "היפה וחיה", לעומת זאת, מגיע ל-8.5 מיליון דולר (33 מיליון סך הכל).

את המקומות התחתונים בטבלה מאכלסים "Joyful Noise" עם 6 מיליון דולר (21 מיליון סך הכל), משימה בלתי אפשרית 4 עם 5.3 מיליון דולר (197 מיליון סך הכל), שרלוק הולמס 2 עם 4.5 מיליון דולר (178 מיליון דולר) ואשת הברזל עם 3.8 מיליון דולר (12.7 מיליון דולר).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ