שוברי קופות: "The Devil Inside" פותח במקום הראשון

סרט האימה המושמץ נהנה מרגע של תהילה במקום הראשון, "משימה בלתי אפשרית 4" ו"שרלוק הולמס 2" רושמים הישגים ו"החפרפרת" נכנס במפתיע לטבלה

עמית קלינג, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עמית קלינג, עכבר העיר

על פניו, "The Devil Inside" הוא עוד סרט אימה מוקומנטרי מהז'אנר החבוט לעייפה, זה שהיה אמור להתקפל לעולם ה"היישר לדי.וי.די" כבר לפני שנה-שנתיים. ובכל זאת, אחרי ש"פעילות על טבעית 3" היה להיט גדול ומפתיע (המכניס ביותר בתולדות המותג, למעשה), מסתבר שגם ל-"The Devil Inside" - יומן וידאו של כומר הנוסע לבצע גירוש שדים - יש קהל: בלי יותר מדי יחסי ציבור, הסרט גרף 33 מיליון דולר והתייצב במקום הראשון. עם זאת, אין לו מה לחגוג: מילא שהוא מקבל ביקורות איומות כמקובל בז'אנר לרוב, אבל גם רמת שביעות הרצון של צופיו נמוכה במיוחד (על פי סקרי האתר Flixster).

שאר הטבלה, לא נעים להודות, משעממת למדי: משימה בלתי אפשרית 4 יורד למקום השני עם 20 מיליון דולר, שרלוק הולמס 2 במקום השלישי עם 13.8 מיליון דולר. למרות ששני הסרטים לא נהנו מפתיחה מדהימה, הם התקבלו היטב אצל הקהל ונשארו זמן רב בצמרת, ועל כן סוגרים השבוע רווחים נאים של 169 ו-157 מיליון דולר, בהתאמה. גם נערה עם קעקוע דרקון משפר את מעמדו עם 11.2 מיליון דולר (76 מיליון סך הכל). "אלווין והצ'יפמאנקס 3" מרוויח 10.5 מיליון דולר (112 מיליון סך הכל).

גם על המחצית השניה של הטבלה אין יותר מדי מה לומר: סוס מלחמה לא מצטיין עם 8.7 מיליון דולר (כמעט 57 מיליון סך הכל) - מספיק בשביל לסיים, בבוא העת, את הסיבוב שלו כסרט רווחי סך הכל, אם כי בטח לא שובר הקופות המרגש שעליו תוכנן. מי שמעניין הוא דווקא החפרפרת, שעולה למקום התשיעי עם הרחבת הפצתו ל-809 בתי קולנוע, עם 5.3 מיליון דולר - זאת לאחר שהסרט מוקרן בקולנוע כבר יותר מחודש, עם עלייה של כמעט 400% ברווחיו השבועיים. את שאר הטבלה משלימים, במקום השביעי והשמיני, מקום לחלום עליו והרפתקאות טינטין (8.5 מיליון, 57 מיליון; 7.2 מיליון, 62.5 מיליון) ובמקום העשירי סילבסטר בניו יורק (3.3 מיליון; 52 מיליון).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ