נאצים וציורים גנובים: הפרויקט החדש של ג'ורג' קלוני

קלוני יביים, יכתוב ויככב ב-"The Monuments Men", סרט על קבוצת מומחים לאמנות שגויסו לצבא ארצות הברית בחודשים האחרונים של מלחמת העולם השניה כדי לאתר יצירות אמנות שנגנבו על ידי הנאצים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

ג'ורג' קלוני החל את העבודה על הפרויקט הבא שלו: הוא יפיק, יכתוב, יביים ויככב בסרט "The Monuments Men" (אותו הוא כותב עם גרנט הסלוב, שעבד איתו על "משחקי שלטון", "גברים שבוהים בעיזים" ו"לילה טוב, ובהצלחה") - סרט על צוות מומחים לאמנות שגויסו על ידי צבא ארצות הברית בתום מלחמת העולם השניה על מנת לאתר ולזהות יצירות אמנות שנגנבו על ידי הנאצים. הסרט מתרחש בין D-Day (יום הפלישה לנורמנדי, ה-6 ביוני, 1944) ל-VE-Day (יום הניצחון באירופה, ה-8 במאי, 1945).

"זה יהיה סרט כיפי ומבדר", הבטיח קלוני בשיחה עם האתר TheWrap, "התקציב יהיה גדול. אי אפשר לעשות את זה בקטן - הוא מתחיל בפלישה לנורמנדי". על אף שקלוני השתתף לא אחת בהפקות קולנועיות גדולות, הקריירה שלו כבמאי עד כה הורכבה מסרטים קטנים יותר - "משחקי שלטון" ו"לילה טוב ובהצלחה" האמורים, וגם קומדיית הספורט "Leatherheads" ו"וידויים של מוח מסוכן". "אין לי בעיה עם פרויקטים מסחריים", הסביר קלוני, "אני פשוט מתנגד לסרטים מסחריים שלא מרגישים אורגניים. אז אם אנחנו כבר עושים סרט כזה, העדפתי לעשות משהו כיפי, אבל עם אמירה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ