המירוץ לאוסקר: הוכרזו המועמדים לפרס גילדת המפיקים

רוב המועמדים בקטגוריית הסרט הטוב ביותר צפויים למדי, אך היעדרו של "עץ החיים" מפתיע לא פחות מהיכללותם של "נערה עם קעקוע דרקון" ו"מסיבת רווקות"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

גילדת המפיקים של אמריקה נכנסה למירוץ לאוסקר עם ההכרזה על המועמדים לפרס השנתי שלה, ה-PGA. את עיקר תשומת הלב מושכת, כמובן, קטגוריית הסרט הטוב ביותר, שבשנה שעברה חזתה כמעט במדויק את המועמדים באותה קטגורייה באוסקר. השנה מועמדים לפרס המועמדים הצפויים - היורשים, העזרה, "הוגו", סוס מלחמה, מאניבול, חצות בפריז והארטיסט, אך נפקד ממנה עץ החיים (שעד כה כיכב ברוב הרשימות), בעוד שכן מופיעים שלושה מועמדים מפתיעים - משחקי שלטון, נערה עם קעקוע דרקון ומסיבת רווקות.

אוסקר 2012 - כל הפרטים"הארטיסט" מוביל את רשימת המועמדים לגלובוס הזהב"העזרה" מוביל את רשימת המועמדים לסאג

עם זאת, היות שהחוקים החדשים של האקדמיה אינם מחייבים אותה להעמיד מספר קבוע של מועמדים בקטגוריית הסרט הטוב ביותר, אלא בין חמישה ל-10 סרטים, סביר להניח כי ניתן לראות במועמדים הצפויים בקטגורייה את המועמדים ה"בטוחים" יותר, כאשר לסרטים האחרים ברשימה - כולל "עץ החיים" יש סיכוי לא ודאי להשתחל לתוכה (אם כי קשה לדמיין את זה קורה ל"נערה עם קעקוע דרקון" או "מסיבת רווקות"). כמו כן גילדת המפיקים הכריזה על מועמדים בקטגוריית סרט האנימציה הטוב ביותר, עם תוצאות צפויות למדי - רנגו, החתול של שרק, הרפתקאות טינטין, מכוניות 2 וקונג פו פנדה 2.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ