שוברי קופות: "משימה בלתי אפשרית 4" עדיין מוביל

כל הסרטים הגדילו את הרווחים שלהם לעומת סוף השבוע הקודם והחלש, אבל זה עדיין לא מבשר טובות ל"נערה עם קעקוע דרקון"

עמית קלינג, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עמית קלינג, עכבר העיר

שבוע החופש הארוך של האמריקאים הניב תוצאה מדהימה: כל עשרת הסרטים המדורגים בראש שוברי הקופות רשמו עלייה ברווחים לעומת השבוע שעבר. זהו שבוע נוסף למשימה בלתי אפשרית 4 בראשית שוברי הקופות: סרט האקשן הרוויח 30 מיליון דולר (לעומת 25.5 מיליון בסוף השבוע שעבר), מה שמביא את סך רווחים ל-132 מיליון דולר. שרלוק הולמס 2 במקום השני עם 21.5 מיליון דולר (131 מיליון דולר) מגיע גם הוא לרווחים נאים אחרי התחלה איטית מעט; אפילו "אלווין והצ'יפמאנקס 3" עולה ממעמד ה"פלופ" לרווחים נורמליים יחסית של 18.2 מיליון דולר (94 מיליון סך הכל, ועדיין הרבה פחות מקודמיו בסדרה).

ליוצרי נערה עם קעקוע דרקון, לעומת זאת, יש פחות סיבות להיות אופטימיים. הסרט, שעלה למפיקיו 90 מיליון דולר הרוויח רק 15 מיליון דולר (56 סך הכל) -הוא כנראה מתגלה כקשה, אלים ואפל מדי עבור האמריקאים. את החמישייה נועל סוס מלחמה, שאינו מתגלה כשובר הקופות שסטיבן שפילברג ציפה לו. חרף הסנטימנטליות והאפיות, מביא רק 13 מיליון דולר (כ-40 מיליון סך הכל).

בחמישייה הסוגרת של הטבלה: מקום לחלום עליו עם 13.2 מיליון (40 מיליון), הרפתקאות טינטין עם 11 מיליון (47.5 מיליון), סילבסטר בניו יורק עם 6 מיליון (45.5 מיליון), שעת האופל עם 4.3 מיליון (13 מיליון) והיורשים עם 3.3 מיליון (40 מיליון).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ